Menu

Efektowne zywcięstwo i feta z kibicami na stadionie miejskim w Policach [zdjęcia]

• Gracjan Broda

Piłkarze Chemika Police w bardzo efektywny sposób pożegnali się z kibicami, wygrywając ze Stalą Szczecin aż 7:0. Po zakończeniu spotkania piłkarze, działacze oraz kibice wspólnie świętowali awans żółto-zielonych do IV ligi.

Podopieczni Łukasza Borgera do 37 minuty spotkania nie byli w stanie pokonać bramkarza gości Mateusza Jarząbka. Gospodarze na prowadzenie wyprowadził w 37 minucie meczu – Nikita Vovchenko. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

Po zmianie stron drużyną dominującą byli podopieczni Łukasza Borgera, którzy zaaplikowali swoim rywalom sześć bramek. Chemik Police zasłużenie wygrał 7:0 i w efektownym stylu pożegnał się z kibicami.

Po końcowym gwizdku sędziego na stadionie miejskim w Policach rozpoczęła się wspólne feta z kibicami, czego podsumowaniem było pamiątkowe, wspólne zdjęcie.

Chemik Police w przyszłym sezonie będzie występował na IV ligowych boiskach.

KP Chemik Police - Stal Szczecin 7:0 (1:0)

Bramki: Vovchenko (37', 76'), Jóźwiak (51', 65'), Woś (60'), Krystek (73'), Maśniak (85')

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!