Menu

Chemik Police pokonał Błękit Pniewo

• Gracjan Broda

Podopieczni Łukasza Borgera pokonali w minioną sobotę przed własną publicznością Błękit Pniewo 6:1. Sobotnie zwycięstwo było 27 w obecnym sezonie.

Piłkarze Chemika Police mimo kilku zmian w podstawowym składzie od początku spotkania narzucili tempo gry, czego efektem było prowadzenie po 25 minutach gry już 3:0. Na listę strzelców wpisali się kolejno Woś, Vovchenko i Krystek.

Żółto-zieloni nie zwalniali tempa i przed gwizdkiem kończącym pierwszą część spotkania, jego wynik podwyższył Białek.

Po zmianie stron to nieoczekiwanie goście wyprowadzili skuteczną akcję, po której Hołownia wykorzystał błąd Wosia i w sytuacji sam na sam nie dał szans interweniującemu Mekwińskiemu.

Stracona bramka podziałała na policzan jak zimny prysznic i szybko podwyższyli rezultat spotkania na 5:1. Tym razem bramkarza rywali ponownie pokonał Krystek. Wynik spotkania w 80 minucie meczu ustalił Trajkowski.

Chemik Police zasłużenie pokonał rywali 6:1.

KP Chemik Police - Błękit Pniewo 6:1 (4:0)

Bramki: Woś (16'), Vovchenko (19'), Krystek (24', 59'), Białek (41'), Trajkowski (80') - Hołownia (52')

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!