reklama

Podopieczni Mariusza Szmita podejmują Sokoła Karlino

W 13. kolejce Kipsta 4.ligi podopieczni Mariusza Szmita podejmować będą przed własną publicznością Sokoła Karlino. Oba zespoły w tabeli dzielą zaledwie dwie pozycje i dwa punkty.

Sokół Karlino w dotychczas rozegranych 12. ligowych kolejkach zgromadził na swoim koncie 11 punktów. Piłkarze z Karlina zdołali strzelić 15 bramek, natomiast stracili 23. Policzanie zgromadzili o dwa punkty więcej. Bilans bramkowy żółto-zielonych to 27 strzelonych bramek i aż 39 straconych.

Przed tygodniem piłkarze Chemika Police przegrali wysoko w Wałczu z miejscowym Orłem aż 1:5. Goście sobotniego pojedynku natomiast rzutem na taśmę zdołali zremisować 3:3 z Błękitnymi II Stargard.

Co ciekawe piłkarze z Karlina w obecnych rozgrywkach nie zdołali jeszcze wygrać spotkania wyjazdowego. Dotychczas odnotowali trzy wyjazdowe porażki, trzykrotnie też zdołali mecze zremisować.

Policzanie przed własną publicznością grają z różnym szczęściem. Dwukrotnie zdołali pokonać swojego rywala, ale też odnotowali trzy porażki.

Sobotnie spotkanie będzie transmitowane na oficjalnym kanale ChemikTV oraz na łamach Dziennika Polickiego. Mecz skomentują Gracjan Broda i Artur Echaust. Początek transmisji o godzinie 11.45.

Chemik Police – Sokół Karlino | 23 października, godzina 12.00 (początek transmisji o godzinie 11.45)

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także