reklama

Po Cracovii do północnego Szczecina zawita Legia Warszawa

Do Świtu Szczecin po raz kolejny uśmiechnęło się szczęście. Przed rokiem pucharowym rywalem podopiecznych Andrzeja Tychowskiego była Cracovia, a w tym zespół z północnego Szczecina mierzyć będzie się z Mistrzem Polski – Legią Warszawa.

Świt Szczecin wywalczył sobie awans do kolejnej rundy rozgrywek po emocjonującym widowisku w Dębicy z miejscową Wisłoką. W regulaminowym czasie gry padł bezbramkowy remis. Rozstrzygnięcia nie przyniosła również dogrywka. O awansie decydowała zatem seria rzutów karnych. 7:6 wygrali piłkarze Andrzeja Tychowskiego.

Podczas losowania par 1/16 Fortuna Pucharu Polski do drużyny z północnego Szczecina uśmiechnęło się szczęście. Legia Warszawa jest nie tylko aktualnym Mistrzem Polski, ale także doskonale spisuje się w Lidze Europy. Podopieczni Czesława Michniewicza pokonali w Moskwie Spartak, a następnie odprawili z kwitkiem na Łazienkowskiej angielski Leicester.

Spotkanie pomiędzy Świtem Szczecin a Legią Warszawa rozegrane zostanie w Skolwinie przy ul. Stołczyńskiej 100. Zapowiada się piłkarskie święto na północy Szczecina.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także