reklama

Chemik Police podejmuje przed własną publicznością Flotę Świnoujście

W sobotę na stadionie miejskim przy ul. Siedleckiej w Policach podopieczni Mariusza Szmita podejmować będą Flotę Świnoujście. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12.00.

Goście po dziewięciu ligowych kolejkach z dorobkiem 21 punktów plasują się obecnie na trzeciej pozycji. W dotychczasowych rozgrywkach podopieczni Marcina Adamskiego nie zaznali goryczy porażki, wygrywając sześć i remisując trzy spotkania.

Flota Świnoujście w pięciu wyjazdowych spotkaniach zanotowała 11 punktów, trzykrotnie wygrywając i dwukrotnie remisując, tracąc zaledwie jedną bramkę. W sumie bramkarz wyspiarzy zaledwie dwukrotnie w dziewięciu spotkaniach zmuszony był wyciągać piłkę z siatki.

Zdecydowanie gorzej wygląda sytuacja gospodarzy. Aktualnie żółto-zieloni mają na swoim koncie 10 punktów, na które złożyły się trzy zwycięstwa i jeden remis. Aż pięciokrotnie podopieczni Mariusza Szmita schodzili z boiska jako pokonani.

Co więcej, piłkarze Chemika Police w dziewięciu meczach stracili aż 29 bramek. Na listę strzelców wpisywali się natomiast 21 razy.

Zdecydowanym faworytem meczu będą goście, jednak dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe. Sobotnie spotkanie będzie transmitowane na oficjalnym kanale klubowym na platformie Youtube oraz na łamach Dziennika Polickiego. Mecz komentować będą redaktor naczelny Dziennika Polickiego Gracjan Broda oraz były piłkarz Chemika Police Artur Echaust.

Chemik Police – Flota Świnoujście | 2 października, godzina 12.00 (początek transmisji o godzinie 11.45)

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także