Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 263 929 | Zgonów: 4 483 | Wyzdrowiało: 115 302

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 7 943 | Zgonów: 66

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 412 | Zgonów: 0

Data aktualizacji: 26 października 2020 roku, godzina: 10.44 | Kliknij i przeczytaj najnowsze dane

Wysoka porażka piłkarzy Chemika w Środzie Wielkopolskiej!

Piłkarze Chemika Police odnotowali kolejną wysoką porażkę. Tym razem w Środzie Wielkopolskiej przegrali z miejscową Polonią aż 0:5.

Podopieczni Mariusza Szmita piątkowego spotkania chyba gorzej rozpocząć nie mogli. Już w 2. minucie meczu policzanie przegrywali po bramce samobójczej strzelonej przez Michała Korotkiewicza. Siedem minut później było już 2:0 dla gospodarzy. Tym razem Patryka Brzozowskiego pokonał Jędrzej Kujawa. W 19 minucie spotkania było już 3:0. Faulowany w polu karnym był Krystian Pawlak, a pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się Wojciech Onsorge. W końcówce pierwszej części meczu gospodarze za sprawą Damiana Buczmy, podwyższyli rezultat na 4:0.

Po zmianie stron w dalszym ciągu lepiej prezentowali się gospodarze, w pełni kontrolując przebieg boiskowych wydarzeń. W 87 minucie prowadzący dzisiejsze zawody arbiter po raz drugi podyktował „jedenastkę” dla piłkarzy Polonii Środa Wielkopolska. Rezultat spotkania ustalił Adrian Szynka, który pokonał z rzutu karnego Patryka Brzozowskiego.

Gospodarze dopisali sobie kolejny komplet punktów do swojego dorobku w ligowej tabeli. Policzanie na kolejne punkty będą musieli jeszcze poczekać.

Polonia Środa Wielkopolska - KP Chemik Police 5:0 (4:0)

Bramki: 1:0 Korotkiewicz (2' sam.), 2:0 Kujawa (9'), 3:0 Onsorge (20'), 4:0 Buczma (42'), 5:0 Szynka (87')