Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 263 929 | Zgonów: 4 483 | Wyzdrowiało: 115 302


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 7 943 | Zgonów: 66

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 412 | Zgonów: 0

Data aktualizacji: 26 października 2020 roku, godzina: 10.44 | Kliknij i przeczytaj najnowsze dane


Bezbramkowy remis z Flotą Świnoujście! Chemik Police przerwał serię sześciu porażek z rzędu

Podopieczni Mariusza Szmita bezbramkowo zremisowali przed własną publicznością z Flotą Świnoujście i tym samym przerwali serię sześciu porażek z rzędu. W dalszym ciągu w obecnym sezonie żółto-zieloni nie zaznali jeszcze smaku zwycięstwa.

Gospodarze przystępowali do sobotniego spotkania po sześciu porażkach z rzędu i zaledwie jednym punktem na swoim koncie. Dodatkowo szkoleniowiec Mariusz Szmit nie mógł korzystać ze wszystkich swoich piłkarzy.

Sobotni mecz obfitował w wiele błędów indywidualnych i strat zwłaszcza w środkowej strefie boiska. W pierwszej części spotkania zdecydowanie więcej z gry mieli goście, jednak nie potrafili tego udokumentować bramką. Gospodarze grali skutecznie w defensywie i nie pozwoli rywalom wyjść na prowadzenie.

W drugich 45 minutach obraz gry niewiele uległ zmianie. Spore ożywienie w poczynania Chemika Police wniósł Sebastian Rudnik, który próbował akcji indywidualnych w ofensywie. Kilkukrotnie udało mu się wejść z futbolówką w pole karne rywala, niestety brakowało dokładnego, ostatniego podania otwierającego drogę do bramki kolegom.

Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem, dzięki któremu żółto-zieloni dopisali drugi punkt do swojego jakże skromnego dorobku. Po ośmiu ligowych kolejkach Chemik Police ma na swoim koncie zaledwie 2 punkty.

KP Chemik Police - Flota Świnoujście 0:0

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda