reklama:


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 88 636 | Zgonów: 2 447 | Wyzdrowiało: 68 420


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 1 680 | Zgonów: 31

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 58 | Zgonów: 0

Data aktualizacji: 28 września 2020 roku, godzina: 10.50 | Kliknij i przeczytaj najnowsze dane


Tylko remis Świtu w starciu z Bałtykiem Koszalin

Podopieczni Andrzeja Tychowskiego bezbramkowo zremisowali przed własną publicznością z Bałtykiem Koszalin. Po siedmiu ligowych kolejkach Świt Szczecin z dorobkiem 14 punktów plasuje się na 4. pozycji w tabeli.

Gospodarze od początku spotkania próbowali przejąć inicjatywę w środkowej strefie boiska. Wygrywali pojedynki główkowe i starali się rozrzucać futbolówkę na skrzydła, jednak nie wiele z tego wynikało. W ostatnim kwadransie pierwszej części meczu bliżej strzelenia bramki byli goście. Piłka po uderzeniu sprzed pola karnego przez Bartosza Putno uderzyła w poprzeczkę, chwilę później Maciej Gregorek nie wykorzystał precyzyjnego dośrodkowania w pole karne i gospodarze mogli mówić o sporym szczęściu.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. W 60 minucie spotkania dobrą sytuację do strzelenia bramki dającej prowadzenie miał Przemysław Brzeziański, jednak jego strzał głową zdołał wybronić Oskar Pogorzelec. Siedem minut później powinno być 1:0 dla gości, jednak doskonałej sytuacji nie wykorzystał Jakub Forczmański.

W końcówce spotkania piłkarze Andrzeja Tychowskiego za wszelką cenę próbowali przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Niestety do ostatniego gwizdka sędziego wynik nie uległ zmianie i Świt Szczecin podzielił się punktami z Bałtykiem Koszalin.

Świt Szczecin – Bałtyk Koszalin 0:0

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda