Chemik Police pokonał przed własną publicznością rezerwy Błękitnych Stargard

Podopieczni Łukasza Borgera pokonali przed własną publicznością rezerwy Błękitnych Stargard 4:1. Policzanie z dorobkiem 63 punktów przewodzą w ligowej tabeli.

Piłkarze Chemika Police na prowadzenie wyszli już w 4. minucie spotkania za sprawą Nikity Vovchenki. Napastnik żółto-zielonych ponownie na listę strzelców wpisał na 9 minut przed końcem pierwszej części widowiska.

Po zmianie stron gospodarze nie zamierzali zwalniać tempa. W 53. minucie wynik meczu na 3:0 podwyższył Szymon Kapelusz. Kilka minut później było już 3:1. Tym razem bramkę zdobyli goście, a dokładnie Michał Barański, który zdołał pokonać Dominika Sasiaka.

Wynik spotkania w 81. minucie ustalił Michał Janicki, który nie dał szans na skuteczną interwencję Patrykowi Brzozowskiemu.

KP Chemik Police – Błękitni II Stargard 4:1 (2:0)

Bramki: Vovchenko (4’, 36’), Kapelusz (53’), Janicki (81’) – Barański (60’)