Menu

Pogoń Szczecin bez Stolarczyka za to z Majewskim w nowym sezonie!

  • Gracjan Broda

Do sporych zmian doszło w minionych dniach w Pogoni Szczecin. Dyrektorem sportowym nie jest już Maciej Stolarczyk, który gabinet dyrektora zamienił na ławkę trenerską w krakowskiej Wiśle.

Z takiego obrotu sprawy cieszą się szczecińscy kibice, którzy nie kryją zadowolenia z odejścia z klubu Macieja Stolarczyka, którego obwiniali za nieudane transfery w minionych sezonach.

Po zakończeniu kariery piłkarskiej przez Rafała Murawskiego były również obawy, że Pogoń może mieć problemy w środku pola. Dzisiejsza informacja o pozyskaniu Radosława Majewskiego z Lecha Poznań, daje nadzieję, że będzie on w stanie zapełnić lukę nie tylko po wspomnianym Murawskim, ale również po sprzedanym do Belgii – Jakubie Piotrowskim.

W trwającym okienku transferowym szczeciński klub pozyskał już dwóch piłkarzy. Doskonale rokującego środkowego obrońcę Mariusza Malca z Podbeskidzia Bielsko-Biała oraz występującego w Austrii – Davida Steca.

Nie można zapominać również o tym, że Pogoń Szczecin wykupiła z Zagłębia Lubin Adama Buksę, który przydatność do zespołu potwierdził już w ubiegłym sezonie, walnie przyczyniając się do obrony Ekstraklasy w Szczecinie.

Za porozumieniem stron z klubem pożegnał się również Łukasz Zwoliński, który nie był w stanie odzyskać skuteczności.

Racjonalne zmiany w klubie kibice Dumy Pomorza śmiało mogą odbierać za dobrą monetę. Wygląda na to, że ubiegło sezonowa walka o utrzymanie na 70-lecie Pogoni Szczecin dała jej włodarzom sporo do myślenia.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Pogoń Szczecin S.A.Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!
ZOBACZ TAKŻE:

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją