reklama


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 48 149 | Zgonów: 1 738 | Wyzdrowiało: 35 056


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 776 | Zgonów: 23

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 17 | Zgonów: 0

Data aktualizacji: 4 sierpnia 2020 roku, godzina: 10.43 | Kliknij i przeczytaj raport


Portowcy Stars pokonali Przyjaciół Sebastiana Mindziula

W piątek, 27 grudnia na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach odbył się XVII Memoriał ku pamięci Zawodników, Trenerów, Działaczy i Kibiców Klubu Piłkarskiego Chemik Police.

– Kiedy tylko mogę, to staram się przyjechać do Polic i zagrać z dawnymi kolegami z boiska – powiedział Marek Sajewicz, były napastnik Chemika Police.

Memoriał początkowo poświęcony był Sebastianowi Mindziulowi. Po latach przerodził się w memoriał upamiętniający zawodników, trenerów, działaczy i kibiców Klubu Piłkarskiego Chemik Police. W piątkowe popołudnie na stadionie przy ul. Piaskowej w Policach zmierzyły się dwie drużyny: „Przyjaciele Sebastiana” i Pogoń Szczecin Portowcy Stars.

– Kiedyś spotykaliśmy się, aby wspomnieć Sebastiana Mindziula, a teraz gramy aby uczcić pamięć działaczy, piłkarzy i kibiców Klubu Piłkarskiego Chemik Police – przypomniał Andrzej Rogowski, organizator memoriału.

Mecz zakończył się zwycięstwem Pogoni Szczecin Portowcy Stars, którzy pokonali Przyjaciół Sebastiana 4:1. W zwycięskiej drużynie wystąpili m.in. Bartosz Ława, Olgierd Moskalewicz i Maciej Stolarczyk. W drużynie przyjaciół Sebastiana m.in. Mariusz Szmit, Marek Sajewicz czy Marek Hornowski.

Imprezę swoją obecnością uświetnili m.in. Rafał Janicki (Wisła Kraków) oraz Adrian Klimczak (ŁKS Łódź).

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda