Sześć bramek obejrzeli kibice w meczu Chemika Police z Sokołem Karlino

Piłkarze Chemika Police zrehabilitowali się za ubiegłotygodniową porażkę w Wałczu i tym razem przed własną publicznością pokonali Sokoła Karlino 4:2.

Początek spotkania w wykonaniu obydwu drużyn był bardzo chaotyczny, a zawodnicy zarówno Mirosława Skórki, jak i Mariusza Szmita popełniali proste błędy. Policzanie w drugim kwadransie gry wypracowali sobie niewielką przewagę w środku pola, jednak nie byli w stanie pokonać dobrze dysponowanego w bramce gości Sebastiana Skrzyńskiego.

Podopieczni Mariusza Szmita podejmują Sokoła Karlino

W 13. kolejce Kipsta 4.ligi podopieczni Mariusza Szmita podejmować będą przed własną publicznością Sokoła Karlino. Oba zespoły w tabeli dzielą zaledwie dwie pozycje i dwa punkty.

Sokół Karlino w dotychczas rozegranych 12. ligowych kolejkach zgromadził na swoim koncie 11 punktów. Piłkarze z Karlina zdołali strzelić 15 bramek, natomiast stracili 23. Policzanie zgromadzili o dwa punkty więcej. Bilans bramkowy żółto-zielonych to 27 strzelonych bramek i aż 39 straconych.

Świtowcy odwrócili losy meczu w Gdyni! Przegrywali 0:2 a wygrali 3:2

Piłkarze Świtu Szczecin w minioną sobotę pokonali w Gdyni miejscowego Bałtyka 3:2, mimo iż po niespełna 10 minutach przegrywali już 0:2. Mecz do ostatniej minuty obfitował w piłkarskie emocje.

Podopieczni Andrzeja Tychowskiego spotkanie rozpoczęli z dużymi problemami. Już w pierwszej minucie błąd popełnił Kacper Wojdak i bramkę dającą prowadzenie gospodarzom zdobył po rzucie rożnym Oskar Sikorski.

Wysoka porażka Chemika Police w Wałczu

Podopieczni Mariusza Szmita w minioną sobotę przegrali 1:5 w Wałczu z miejscowym Orłem. Autorem trafienia honorowego był Gracjan Korzec, który w 34 minucie spotkania wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i pewnym strzałem głową pokonał bramkarza gospodarzy.

Policzanie pierwszą bramkę w sobotnim starciu stracili już w 2 minucie, kiedy to Adriana Piekutowskiego pokonał Hubert Górka. Spotkanie jeszcze na dobre się nie rozpoczęło, a żółto-zieloni zmuszeni byli już do odrabiana strat.

W sobotę będzie można kupić bilety na mecz Świt Szczecin – Legia Warszawa

Osiedlowy Klub Sportowy Świt Szczecin podjął decyzję o otwarciu punktu sprzedaży biletów mieszczącym się przy ul. Stołczyńskiej 100 (siedziba klubu) w sobotę, 16 października w godzinach od 10.00 do 16.00.

W ciągu zaledwie 3 dni rozdystrybuowanych zostało ponad 80% wejściówek na pucharowe starcie z warszawską Legią.

Komplet punktów Chemika Police w starciu z Błękitnymi II Stargard

Podopieczni Mariusza Szmita pokonali w Stargardzie rezerwy Błękitnych 2:1. Bramki dla żółto-zielonych strzelili Emil Andrzejewski i Dawid Szala.

Pierwsze 30 minut spotkania to wyrównana gra obydwu zespołów, w których zarówno gospodarze, jak i goście stworzyli sobie po dwie dogodne sytuacje do strzelenia bramki.

Zobacz gdzie możesz kupić bilety na mecz Świt Szczecin – Legia Warszawa

Osiedlowy Klub Sportowy Świt Szczecin od najbliższej środy, 13 października rozpocznie sprzedaż pierwszej transzy biletów na spotkanie 1/16 Fortuna Pucharu Polski, w którym Duma Skolwina podejmować będzie Legię Warszawa.

Bilety w cenie 50 złotych będzie można zakupić w dwóch punktach: siedzibie klubu przy ul. Stołczyńskiej 100 w Skolwinie oraz siedzibie firmy Dom z Energią, mieszczącą się przy ul. Piastów 8/U2 wejście od strony ul. Żółkiewskiego w Szczecinie.

Po Cracovii do północnego Szczecina zawita Legia Warszawa

Do Świtu Szczecin po raz kolejny uśmiechnęło się szczęście. Przed rokiem pucharowym rywalem podopiecznych Andrzeja Tychowskiego była Cracovia, a w tym zespół z północnego Szczecina mierzyć będzie się z Mistrzem Polski – Legią Warszawa.

Świt Szczecin wywalczył sobie awans do kolejnej rundy rozgrywek po emocjonującym widowisku w Dębicy z miejscową Wisłoką. W regulaminowym czasie gry padł bezbramkowy remis. Rozstrzygnięcia nie przyniosła również dogrywka. O awansie decydowała zatem seria rzutów karnych. 7:6 wygrali piłkarze Andrzeja Tychowskiego.