reklama
reklama

Patronat Medialny

Dziennik Policki chętnie obejmie patronat medialny nad ciekawymi wydarzeniami oraz imprezami.

Ze swojej strony zapewniamy:

Umieszczenie informacji o wydarzeniu, logo oraz link do strony organizatora

Publikację materiału reporterskiego przed wydarzeniem na podstawie materiałów i informacji otrzymanych od organizatora,

W trakcie trwania wydarzenia odwiedzimy je, wykonamy fotoreportaż lub krótką relację wideo, umieścimy relację reporterską z danego zdarzenia,

Ze strony organizatora oczekujemy:

Umieszczenie logo na wszelkich materiałach promujących wydarzenie w tym na stronie organizatora wraz z linkiem kierującym do portalu dziennikpolicki.pl,

Umożliwienie prezentacji materiałów reklamowych serwisu podczas trwania wydarzenia,

Przekazywanie informacji o patronacie medialnym w zapowiedziach np. na scenie, odbywających się w trakcie wydarzenia,

Przekazanie ustalonej wcześniej liczby zaproszeń na wydarzenie dla redakcji,

Kontakt w sprawie patronatu medialnego:

Gracjan Broda, tel. 796 142 364, e-mail: gbroda@dziennikpolicki

Polityka Prywatności

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku.

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Regulamin portalu dziennikpolicki.pl

§1 Zasady ogólne

1) Korzystanie z Dziennika Polickiego - Regionalnego Portalu Informacyjnego (zwanego dalej Dziennikiem Polickim, portalem dziennikpolicki.pl lub Portalem), którego właścicielem jest Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, możliwe jest jedynie w przypadku akceptacji niniejszego Regulaminu i Polityki Prywatności dostępnej na łamach Dziennika Polickiego. Użytkownicy Portalu, którzy nie akceptują niniejszego Regulaminu lub Polityki Prywatności z jakiegokolwiek powodu, nie mogą korzystać z Serwisu ani żądać jakichkolwiek świadczeń ze strony Dziennika Polickiego.

2) Użytkownik zobowiązuje się do przestrzegania przepisów prawa.

3) Użytkownikami serwisu mogą być zarówno osoby indywidualne, prawne i nie posiadające osobowości prawnej, które zaakceptowały Regulamin i Politykę Prywatności i nie zostały wykluczone przez Administratora Dziennika Polickiego.

4) Wszelkie zauważone nieprawidłowości w działaniu Portalu, Użytkownik może zgłaszać poprzez wysłanie informacji drogą elektroniczną na adres e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

§2 Komentarze i artykuły Użytkowników Dziennika Polickiego

1) Komentarzem lub artykułem Użytkownika jest jakikolwiek fragment danych umieszczony przez Użytkownika w Dzienniku Polickim w postaci tekstu lub obrazu zarówno bezpośrednio w systemie komentarzy portalu jak i w mediach społecznościowych pod postami.

2) Dziennik Policki nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę wypowiedzi. Odpowiedzialność za swoje wypowiedzi ponosi Użytkownik. Dotyczy to zarówno komentarzy bezpośrednio pod artyukułami jak i postami w mediach społecznościowych.

3) Portal zastrzega sobie prawo do usuwania, modyfikacji i redagowania Wypowiedzi. W szczególności zabrania się wklejania w "Komentarze" linki kierujące do zewnętrznych stron.

4) Użytkownik nie może redagować Wypowiedzi w sposób sugerujący że nie jest on autorem wypowiedzi, a szczególnie że autorem wypowiedzi jest członek redakcji Dziennika Polickiego.

5) Wypowiedź nie może zawierać:

a) informacji sprzecznych z prawem,

b) informacji sprzecznych z dobrymi obyczajami,

c) informacji obrażających uczucia religijne,

d) danych osobowych lub teleadresowych,

e) odnośników do innych serwisów internetowych,

f) odnośników do informacji zabronionych przez Regulamin,

g) szkodliwej zawartości mogącej wpływać na stabilność działania Portalu - między innymi wirusów,

h) reklam oraz treści erotycznych i nieobyczajowych,

i) informacji świadomie wprowadzających w błąd,

j) informacji naruszających praw patentowych, autorskich, tajemnic handlowych oraz innych praw własności.

6) Portal zastrzega sobie prawo do udostępniania danych Użytkownika w tym adresu IP oraz treści jego wypowiedzi, jeżeli obowiązek udostępnienia uprawnionym osobom wynika z obowiązujących przepisów prawa.

§3 Korzystanie z Dziennika Polickiego

1) Użytkownikowi zabrania się wykorzystywania, kopiowania oraz bezprawnego udostępniania materiałów opublikowanych w portalu bez zgody redaktora naczelnego.

2) Użytkownik nie może wykorzystywać programów automatycznie pobierających zawartość Serwisu bez pisemnej zgody Serwisu.

3) Portal może zablokować użytkownikowi możliwość korzystania z zawartości Portalu bez ostrzeżenia, a użytkownik nie może wnosić z tego tytułu żadnych roszczeń.

§4 Gwarancja

1) Właściciel portalu dostarcza Użytkownikom gotowy produkt bez żadnych gwarancji i zobowiązań.

2) Właściciel zastrzega sobie prawo do jednostronnego decydowania o zawartości Portalu, dokonywanych w nim zmianach i modyfikacjach, bez konieczności uprzedzania Użytkowników o swoich zamiarach.

Kontakt

dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji:

ul. Piaskowa 102/4
72-010 Police

tel: 796 142 364
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydawca:

Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda
ul. Piaskowa 102/4
72-010 Police
tel: 796 142 364

NIP: 851 279 99 96
REGON: 321497609
Nr rejestru Dzienników i Czasopism: 909
Nr konta bankowego: Bank Zachodni WBK S.A., 41 1090 2835 0000 0001 2314 6327

Skład redakcji:

Gracjan Broda - redaktor naczelny | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jakub Siusta - redaktor | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Reklama w portalu Dziennik Policki

Przygotowujemy kampanie reklamowe zarówno dla dużych jak i małych firm. Sprawdź jaką ofertę przygotował dla Ciebie zespół Dziennika Polickiego.

Reklama Banerowa:

Podstawową formą reklamy w portalu dziennikpolicki.pl jest tzw. kampania banerowa. Format ten pozwala nie tylko zwiększyć widoczność marki, ale przede wszystkim rozpoznawalność wśród czytelników naszego portalu. To doskonała forma reklamy dla firm, które chcą zarówno utrwalić swój wizerunek jak i pozyskać nowych klientów.

Przygotowane warianty pozwalają nie tylko wybrać Państwu konkretne miejsce wyświetlania reklamy na stronie, ale również możliwość jej publikacji w wersji dla urządzeń mobilnych.

Przygotowane grafiki publikujemy zarówno na głównej stronie portalu jak i w poszczególnych działach portalu, a także wewnątrz konkretnych artykułów.

Reklama Natywna

Reklama natywna często mylona jest z artykułem sponsorowanym. Warto jednak wiedzieć, że oba wspomniane produkty nie są tym samym. W przypadku reklamy natywnej, wystarczy usunąć fragment o reklamodawcy, a i tak czytelnik będzie mógł przeczytać pełnowartościowy artykuł, który będzie obiektywnym tekstem. Reklama natywna to nie tylko tekst artykułu, to również infografiki, treść wideo, zdjęcia ilustrujące artykuł, itp.

Reklama Mobilna

Dziś zdecydowaną większość odbiorców treści w internecie stanowią użytkownicy mobilni. Dlatego też, przygotowaliśmy specjalne warianty reklamowe skierowane właśnie do tej grupy czytelników.

Wideoreportaże

Tworzymy wideoreportaże z fabryk oraz firm, przygotowujemy relacje z organizowanych przez firmy wydarzeń. Możemy przygotować materiał wideo ukazujący nie tylko bieżącą działalność całej firmy, ale również tworzenie poszczególnych produktów.

Realizujemy materiały w jakości telewizyjnej zarówno do publikacji na łamach portalu Dziennik Policki, jak również do ich publikacji na innych nośnikach reklamowych.

Wywiady [wideo, audio, tekst]

Prowadzimy wywiady z prezesami, przedstawicielami, właścicielami, twórcami w ramach budowania marki firmy. To doskonała okazja, aby przybliżyć profil działalności swojej firmy widziany oczami jego twórcy.

Relacje zdjęciowe

Tworzymy relacje zdjęciowe z wydarzeń, eventów, konferencji prasowych, szkoleń organizowanych przez poszczególny firmy.

STATYSTYKI PORTALU: za okres od 1 stycznia do 30 września 2020 roku

KONTAKT:

Gracjan Broda

tel: 796 142 364

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.