O nas

Świat internetu rozwija się każdego dnia, dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych czytelników i podążając za obecnymi trendami, podjęliśmy decyzję o zbudowaniu nowoczesnej platformy informacyjnej służącej wymianie swoich opinii mieszkańcom powiatu polickiego i regionu.

Wierzymy, że dokonane przez nas zmiany sprawią, że będziecie Państwo jeszcze chętniej zaglądać na łama Dziennika Polickiego i stanie się on obowiązkową lekturą każdego dnia.

Dziennik Policki to nowoczesny portal informacyjny dostosowany do najbardziej wymagających użytkowników.

Dziennik Policki został przystosowany do przeglądania nie tylko na komputerach stacjonarnych czy laptopach, ale również na urządzeniach przenośnych takich jak tablety i wszechobecne smartfony.

Szczególną uwagę skoncentrowaliśmy na prezentowanych przez nas artykułach. Duże zdjęcia oraz czytelny tekst mają zapewnić maksymalny komfort naszym czytelnikom w trakcie przeglądania portalu.

Mocno akcentujemy przygotowywane przez naszych fotoreporterów galerie zdjęć. Pragniemy dostarczać Państwu nie tylko ciekawych artykułów, ale również pełen pakiet multimediów, dzięki którym jeszcze lepiej będziecie mogli zobaczyć to, co dzieje się wokół Was.

Zmieniamy się dla Was, zmieniamy się na lepsze...

Nasz Zespół

  • Gracjan Broda

    Gracjan Broda

    redaktor naczelny

  • Jakub Siusta

    Jakub Siusta

    redaktor