Nagłówek Dziennika Polickiego

O nas

Świat internetu rozwija się każdego dnia, dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych czytelników i podążając za obecnymi trendami, podjęliśmy decyzję o zbudowaniu nowoczesnej platformy informacyjnej służącej wymianie swoich opinii mieszkańcom powiatu polickiego i regionu.

Wierzymy, że dokonane przez nas zmiany sprawią, że będziecie Państwo jeszcze chętniej zaglądać na łama Dziennika Polickiego i stanie się on obowiązkową lekturą każdego dnia.

Dziennik Policki to nowoczesny portal informacyjny dostosowany do najbardziej wymagających użytkowników.

Dziennik Policki został przystosowany do przeglądania nie tylko na komputerach stacjonarnych czy laptopach, ale również na urządzeniach przenośnych takich jak tablety i wszechobecne smartfony.

Szczególną uwagę skoncentrowaliśmy na prezentowanych przez nas artykułach. Duże zdjęcia oraz czytelny tekst mają zapewnić maksymalny komfort naszym czytelnikom w trakcie przeglądania portalu.

Mocno akcentujemy przygotowywane przez naszych fotoreporterów galerie zdjęć. Pragniemy dostarczać Państwu nie tylko ciekawych artykułów, ale również pełen pakiet multimediów, dzięki którym jeszcze lepiej będziecie mogli zobaczyć to, co dzieje się wokół Was.

Zmieniamy się dla Was, zmieniamy się na lepsze...

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.