reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Paczka dla Rodaka i Bohatera na Kreszach [wideo]

Kilkudziesięciu wolontariuszy Fundacji Polskich Wartości spakowało dziś około 23 ton darów, które trafią do naszych rodaków na Litwie i Łotwie.

Paczka dla Rodaka i Bohatera na Kreszach

„Paczkę dla Rodaka i Bohatera na Kresach – Boże Narodzenie 2022” po raz kolejny wsparła m.in. Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. i Powiat Policki.

Warsztaty Leśny Piernik w Zalesiu [wideo]

W sobotę w Nadleśnictwie Trzebież w Zalesiu odbyły się warsztaty „Leśny Piernik”, podczas których uczestnicy mieli okazję wykonać bożonarodzeniowe wianki oraz udekorować pierniki.

Warsztaty Leśny Piernik w Zalesiu

Sympatyczna atmosfera towarzysząca uczestnikom wprowadziła rodzinny, świąteczny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Drugi Policki Jarmark Bożonarodzeniowy [wideo]

W sobotę, 11 grudnia na deptaku przy ul. Zamenhofa w Policach odbył się po raz drugi Policki Jarmark Bożonarodzeniowy zorganizowany wspólnie przez gminę Police oraz Miejski Ośrodek Kultury w Policach.

Drugi Policki Jarmark Bożonarodzeniowy

Oprócz stoisk z ręcznie robionymi ozdobami świątecznymi i rozmaitymi potrawami przygotowano również atrakcje w postaci występów kulturalnych. Odbyła się m.in.: „Zimowa Parada z Reniferem Rudolwem” oraz „Opowieść o zapomnianych zabawkach” w wykonaniu Gwardii Gryfa.

Trwa odbudowa Promenady w Trzebieży [wideo]

W Trzebieży trwają prace budowlane polegające na odbudowie spalonej pod koniec listopada 2018 roku promenady.

Zgodnie z projektem promenada odtwarzana jest od miejsca, w którym udało się ugasić pożar strażakom w kierunku trzebieskiej plaży. Odtworzona zostania zarówno promenada, jak i wysepki z miejscami leżakowymi. Dodatkowo na całej długości zainstalowane zostanie oświetlenie kablowe oraz monitoring.

Świąteczny Kiermasz Charytatywny na rzecz Ingi Niedźwieckiej [wideo]

W sobotę 19 grudnia na deptaku przy ul. Wyszyńskiego odbył się Świąteczny Kiermasz Charytatywny, zorganizowany na rzecz 4-miesięcznej Ingi Niedźwieckiej zmagającej się z chorobą SMA.

W trakcie czterech godzin udało się zebrać blisko 50 tysięcy złotych.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.