reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

#Na Czasie Dziennika Polickiego [13.07.2023] [audio]

Serdecznie zapraszamy na drugi odcinek audycji "Na Czasie Dziennika Polickiego". W dzisiejszym programie mówimy m.in. opublikowanym oświadczeniu przez Grupę Azoty, kobiecie zamkniętej przez syna na balkonie mieszkania, przygotowaniach Chemika Police do nowego sezonu, Policach Przyszłości widzianymi oczami studentów Wydziału Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz zbliżających się imprezach plenerowych.

Zapraszamy również na koncert organizowany przez Neopolis Baltic Orchestra w kościele pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Jasienicy.

#Na Czasie Dziennika Polickiego [10.07.2023] [audio]

Serdecznie zapraszamy na premierowy odcinek audycji "Na Czasie Dziennika Polickiego". W dzisiejszym programie mówimy m.in. o większym wsparciu osób bezrobotnych, grantach strażackich dla OSP Trzebież i OSP Dobra, Festiwalu Baniek Mydlanych i Kolor Fest w Policach, dobrym występie zawodników AKS Promień Police na Mistrzostwach Europy w Kiszynowie.

Zapraszamy również na rajd rowerowy "na dwóch kółkach przez Pomorze Zachodnie" oraz Turniej o Puchar dyrektor OSiR w piłce plażowej.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.