reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Wypadek z udziałem nieoznakowanego radiowozu z polickiej Komendy

Dziś po godzinie 11.00 na skrzyżowaniu ulic Przyjaciół Żołnierza z Komuny Paryskiej doszło do zderzenia dwóch pojazdów, w tym nieoznakowanego radiowozu z Komendy Powiatowej Policji w Policach.

wypadek z udziałem nieoznakowanego radiowozu

na zdjęciu: do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Przyjaciół Żołnierza z Komuny Paryskiej w Szczecinie

– Mogę jedynie potwierdzić, że rzeczywiście doszło do takiego zdarzenia i dodać, że dwóch policjantów jadących samochodem marki Toyotą doprowadzało zatrzymanego do szczecińskiego Sądu – mówi Anna Kaźmierczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Na tę chwilę nie wiemy, w jakich dokładnie okolicznościach doszło do zdarzenia. Wiemy, że policjanci nieoznakowanym radiowozem poruszali się od strony Polic w kierunku ulicy Wilczej.

Więcej informacji opublikujemy wkrótce.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Marcin Olszewski / Suszą! Szczecin

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.