reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Wypadek z udziałem motocyklisty w Mierzynie

Dziś po godzinie 11.00 doszło do wypadku na ul. Weleckiej w Mierzynie z udziałem motocyklisty, który został przewieziony do szpitala.

wypadek z udziałem motocyklisty w Mierzynie

na zdjęciu: do zdarzenia doszło na ul. Weleckiej w Mierzynie

– Kierujący motocyklem 23-latek, jadąc w kierunku Szczecina, wymijając stojące na światłach samochody, uderzył w otwarte drzwi jednego z pojazdów i wpadł pod nadjeżdżający z naprzeciwka samochód – mówi Anna Kaźmierczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Motocyklista został przebadany na zawartość alkoholu i okazało się, że miał ponad pół promila w wydychanym powietrzu.

– Kierujący motocyklem doznał złamania obojczyka – Anna Kaźmierczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gmina Dobra - Suszą, Wypadki, Utrudnienia w Ruchu

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.