reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Wypadek z udziałem autobusu komunikacji miejskiej i samochodu osobowego

Dziś po godzinie 11.00 na skrzyżowaniu drogi w Pilchowie doszło do zderzenia autobusu komunikacji miejskiej linii 103 z samochodem osobowym.

Zderzenie autobusu komunikacji miejskiej z autobusem

na zdjęciu: do zdarzenia doszło około godziny 11.00

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, poszkodowane zostały dwie osoby podróżujące komunikacją miejską.

Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było wymuszenie pierwszeństwa przez kierującą samochodem marki Opel, która próbowała włączyć się do ruchu z ulicy Leśnej w kierunku Pilchowa.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwie karetki pogotowia oraz straż pożarną. Obecny jest również Nadzór Ruchu.

Na miejscu zdarzenia pracują funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Policach. Ruch odbywa się wahadłowo.

Galeria Zdjęć:

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.