reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Dwa samochody zderzyły się na skrzyżowaniu w Policach! Kierująca Toyotą przewieziona do szpitala

Dziś około godziny 11.00 na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego – Asfaltowej – Dębowej i Wojska Polskiego doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

Zderzenie dwóch samochodów w Policach

na zdjęciu: do zdarzenia doszło około godziny 11.00

– Kierująca samochodem marki Toyota, jadąc od ulicy Piłsudskiego w kierunku ulicy Dębowej, nie ustąpiła pierwszeństwa, jadącemu z ulicy Asfaltowej w kierunku Wojska Polskiego samochodem marki Audi – mówi Agata Sochacka z Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Kierująca Toyotą kobieta, uskarżając się na ból w okolicach karku, została przewieziona do szpitala.

Jak informuje Sochacka zarówno kierująca Toyotą, jak i kierujący Audi byli trzeźwi.

Na miejscu zdarzenia pracują funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Galeria Zdjęć:

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.