reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Samochody MINI zdecydowanie najszybsze na prologu

Krzysztof Hołowczyc i Łukasz Kurzeja, jadący samochodem MINI John Cooper Works Rally, byli najszybsi na prologu Columna Medica Baja Poland 2023.

Columna Medica Baja Poland

na zdjęciu: dwa pierwsze miejsca zajęły załogi jadące samochodem MINI John Cooper Works Rally

Na blisko 6-kilometrowym odcinek specjalny na widowiskowym prologu w Szczecinie triumfował zwycięzca ubiegłorocznej edycji rajdu Columna Medica Baja Poland.

Drugie miejsce zajęli Michał i Julita Małuszyńscy, którzy również startując MINI John Cooper Works Rally, potrzebowali na pokonanie odcinka specjalnego o 8,2 sekundy więcej niż para Hołowczyc – Kurzeja.

Na najniższym stopniu podium uplasowała się brazylijsko-portugalska załoga Cristiano de Sousa Batista i Fausto Miguel de Almeida da Mota (BRP Can-Am Maverick XRS Turbo RR), których od zwycięzców dzieliło 19 sekund.

Galeria Zdjęć:Autor: Gracjan Broda, Foto: Adam Zalewski

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.