reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Audi rozbiło się na drzewie i wylądowało w rowie! Poszkodowany trafił do szpitala

Dzisiejszej nocy na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Buk i Stolec w gminie Dobra doszło do wypadku z udziałem samochodu marki Audi, w wyniku którego poszkodowana została jedna osoba.

Audi rozbiło się na drzewie

na zdjęciu: do zdarzenia doszło na drodze powiatowej pomiędzy Bukiem a Stolcem

Strażacy zostali wezwani na miejsce zdarzenia o godzinie 4.24. Na miejscu okazało się, że samochód marki Audi uderzył w drzewo.

– Siła uderzenia była na tyle duża, że pojazd zatrzymał się dopiero kilkanaście metrów dalej po drugiej stronie ulicy w przydrożnym rowie – informują strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wołczkowie, którzy brali udział w akcji.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba, która przetransportowana została karetką do szpitala.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Ochotnicza Straż Pożarna w Wołczkowie

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.