reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Kolizja trzech pojazdów nieopodal skrzyżowania ulic Piłsudskiego i Mazurskiej w Policach

Dziś po godzinie 13.00 doszło do kolizji z udziałem trzech samochodów osobowych nieopodal skrzyżowania ulicy Piłsudskiego z Mazurską w Policach.

Kolizja trzech pojazdów

na zdjęciu: do zdarzenia doszło na ulicy Piłsudskiego w Policach

– Wszystkie trzy pojazdy poruszały się w kierunku ulicy Wojska Polskiego. Pierwszy z pojazdów zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, drugi również, natomiast trzeci nie zdążył wyhamować i uderzył w tył drugiego pojazdu, który siłą pędu uderzył w pierwszy pojazd – tłumaczy Anna Kaźmierczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Nikomu na szczęście nic się nie stało.

Kierujący samochodem marki Hyundai ukarany został mandatem w wysokości 1 100 złotych.

– Dodatkowo policjanci zatrzymali mu dowód rejestracyjny pojazdu za uszkodzenia pokolizyjne – podkreśla Kaźmierczak.

Jak potwierdza Anna Kaźmierczak, wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.