reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

12-letni chłopiec potrącony przy ul. Wojska Polskiego w Policach

Na ulicy Wojska Polskiego w Policach doszło do potrącenia 12-letniego chłopca, który w niedozwolony sposób przebiegał przez ulicę.

Wypadek przy ulicy Wojska Polskiego

na zdjęciu: do zdarzenia doszło przy ul. Wojska Polskiego w Policach

– Chłopiec wybiegł zza przejeżdżającego busa wprost pod nadjeżdżającego Volkswagena – mówi Anna Kaźmierczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej policji w Policach.

Kierujący samochodem osobowym natychmiast się zatrzymał i wezwał na miejsce zdarzenia służby.

– 12-latek ze złamaną nogą został przewieziony do szpitala przy Unii Lubelskiej w Szczecinie – tłumaczy Kaźmierczak.

Kierujący Volskwagenem mężczyzna był trzeźwy.

Droga tuż po wypadku została zablokowana, a ruch kierowano objazdami.Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.