reklama
reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Czołowe zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką

Dziś około godziny 10.00 doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym na ul. Lubieszyńskiej w Mierzynie (droga krajowa nr 10 – przyp. red.).

radiowóz policyjny

na zdjęciu: radiowóz policyjny

– Kierująca samochodem marki Hyundai kobieta na wysokości zjazdu w ul. Tytusa zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła czołowo w nadjeżdżający z naprzeciwka samochód ciężarowy marki Scania. – mówi Anna Kaźmierczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

W samochodzie osobowym oprócz kierującej pojazdem znajdowało się 1,5-roczne dziecko. Nikomu na szczęście nic się nie stało.

Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci oprócz wyjaśnienia okoliczności zdarzenia, kierowali ruchem z uwagi na uszkodzenie opony w samochodzie ciężarowym, nie mógł zjechać na pobocze.

– Zarówno kierująca samochodem osobowym, jak i kierowca samochodu ciężarowego zostali przebadani alkomatem. Oboje byli trzeźwi. – informuje Kaźmierczak.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.