reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Potrącenie 12-latka na ulicy Piłsudskiego w Policach

Dziś rano na przejściu dla pieszych przy ul. Piłsudskiego w Policach doszło do potrącenia 12-letniego chłopca, a nie jak wcześniej informowaliśmy 8-latka.

potrącenie na ulicy Piłsudskiego w Policach

na zdjęciu: do potrącenia doszło przy ul. Piłsudskiego

– Kierujący samochodem marki Citroen Berlingo potrącił na przejściu dla pieszych dziecko. – mówi Anna Kaźmierczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Na miejsce zdarzenia natychmiast wezwano pogotowie ratunkowe.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć – jako pierwsi pomocy mieli udzielić przechodnie oraz lekarze z pobliskiej przychodni, która pełni funkcję opieki nocnej i świątecznej.

Poszkodowane dziecko karetką pogotowia z ogólnymi obrażeniami zostało przetransportowane do szpitala.

Okoliczności zdarzenia badają na miejscu policjanci.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.