reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Śmiertelny wypadek w Tanowie! Przyczyną najprawdopodobnie zawał serca

Dziś około godziny 7.30 kierujący samochodem marki Peugeot na ul. Szczecińskiej w Tanowie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożny słup.

wypadek śmiertelny w Tanowie

na zdjęciu: do zdarzenia doszło na ulicy Szczecińskiej w Tanowie

Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna w czasie jazdy dostał zawału serca i zmarł na miejscu.

Dodatkowo auto po uderzeniu w słup stanęło w płomieniach w wyniku dociśnięcia pedału gazu i przegrzania.

Na miejsce zdarzenia przyjechała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Mimo podjętej próby reanimacji nie udało się uratować 69-letniego mężczyzny.

Na miejscu prowadzone są czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia pod okiem prokuratora.Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.