reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Niebezpieczne zdarzenie na drodze. Sprawca zbiegł z miejsca

Policjanci z Polic poszukuję kierującego samochodem Volkswagen Passat, który wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Wojska Polskiego przed nadjeżdżającym autobusem komunikacji miejskiej.

Skrzyżowanie ulic Piłsudskiego oraz Wojska Polskiego

na zdjęciu: Skrzyżowanie ulic Piłsudskiego oraz Wojska Polskiego

Kierujący autobusem linii 102, aby nie doprowadzić do zderzenia, gwałtownie zahamował, w wyniku czego poszkodowana została 66-letnia pasażerka.

Kierujący Volkswagenem zbiegł z miejsca z darzenia i jest teraz poszukiwany przez policję.

Do zdarzenia doszło około godziny 15.00.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.