reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Wypadek dwóch samochodów osobowych na skręcie do Bartoszewa

Przed godziną 18.00 doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej z drogą w kierunku Bartoszewa.

Wypadek w Bartoszewie

na zdjęciu: kierujący samochodem Audi wymusił pierwszeństwo

Kierująca samochodem marki Mini jadąc od strony Głębokiego, chciała skręcić w kierunku Bartoszewa. Jadący z kolei od strony Bartoszewa kierujący samochodem marki Audi wymusił pierwszeństwo i uderzył w samochód marki Mini.

Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu u kierującego samochodem Audi mężczyzny. Skarżąca się na ból głowy pasażerka Audi została przewieziona do szpitala.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej oraz policjantów. Droga w obu kierunkach została zamknięta.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Komenda Powiatowa Policji w Policach

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.