reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Unikając zderzenia ze spadającym na drogę drzewem uderzył w znak i zatrzymał się na latarni

Strażacy Ochotniczej Straży pożarnej w Wołczkowie zostali wezwani do zdarzenia, do jakiego doszło na drodze między Dobrą a Wołczkowem.

Autobus

na zdjęciu: rozbity autobus

Autobus, który chcąc uniknąć powalanego przez silny wiatr drzewa, zjechał na pobocze drogi i uderzył w przydrożny znak drogowy oraz uliczną lampę.

– Pasażerowie autobusu o własnych siłach opuścili pojazd. Nikomu na szczęście nic się nie stało – poinformowali strażacy z OSP Wołczkowo.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 31 stycznia kilka minut po godzinie 20.00.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Ochotnicza Straż Pożarna w Wołczkowie

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.