reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Trudna sytuacja na drogach i chodnikach w powiecie polickim!

Padający deszcz i ujemne temperatury sprawiają, że zarówno na drogach, jak i chodnikach jest bardzo ślisko. Apelujemy do pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności, również w rejonie przejść dla pieszych. Chwila nieuwagi i utrata równowagi na śliskim podłożu może sprawić, że wpadniemy pod nadjeżdżający samochód.

Gołoledź na drogach w regionie

na zdjęciu: gołoledź na drogach w regionie

Opady marznącego deszczu na terenie powiatu polickiego mogą utrzymywać się dziś do godziny 22.00. Ostrzeżenie wydało Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Sytuacja na chodnikach na terenie naszego powiatu i w regionie jest wyjątkowo trudna. Osoby, które nie muszą nigdzie wychodzić lepiej, aby pozostały w domach.

Pamiętajmy, aby dostosować prędkość do panujących na drodze warunków. Zdejmijmy nogę z gazu, ponieważ na tak śliskiej nawierzchni bardzo łatwo wpaść w poślizg.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.