Menu
reklama:

Kierujący autobusem komunikacji miejskiej zignorował czerwone światło na przejeździe kolejowym!

  • Gracjan Broda

Kierujący autobusem komunikacji miejskiej zignorował czerwone światło przed przejazdem kolejowym na szczecińskim Golęcinie, mimo iż z prawej strony nadjeżdżał pociąg.

Sytuacja miała miejsce we wtorek, około godziny 17.00. Nagranie z tego zdarzenia w mediach społecznościowych opublikował jeden ze szczecińskich instruktorów jazdy.

Mowa o kierującym autobusem Szczecińsko-Polickiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego, który obsługiwał linię 59.

– I dla jasności — sygnalizacja nie była uszkodzona. Nadjeżdżał pociąg – czytamy na profilu instruktora w mediach społecznościowych.

O zdarzeniu poinformowane zostało SPPK. Na razie nie wiadomo, jakie konsekwencje będą wyciągnięte wobec kierującego.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Kadr z nagrania udostępnionego przez instruktora


Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!
ZOBACZ TAKŻE:

Komentarze  

 
#1 Agnieszka 2018-11-29 15:26
Nie powinny byc wyciągnięte żadne konsekwencje... Pan instruktor opublikował film wyjaśniający skąd taka decyzja kierowcy autobusu i kilkudziesięciu innych kierowcow osobowek. Otóż pociag, jak sie okazuje, nie jechał. Próbował toczyć się, aż iskry szły i w koncu zatrzymał spory kawalek od przejazdu. Zepsuł się... Kierowcy staliby może i do dziś nawet gdyby nie ignorowali światła. Pan instruktor dziesięć razy powinien zastanowić się zanim umieści nastepnym razem taki film w sieci bez dokladnego opisu sytuacji. Wywolal burze, ściągnął na kierowce 59 fale hejtu, problemów po czym zamieścił wyjaśnienie, które juz nie cieszy się taką popularnością jak wcześniejsze nagranie. .. Tak się nie robi...
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją