reklama
reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Poważnie wyglądające zderzenie aut na ul. Tanowskiej

Na ul. Tanowskiej w Policach, w pobliżu skrzyżowania z ul. Usługową, doszło do zderzenia samochodów - informują nasi Czytelnicy. Aktualnie zbieramy szczegółowe informacje na temat tego zdarzenia.

radiowóz

na zdjęciu: radiowóz

Do zdarzenia doszło kilka minut po godz. 17:00. Najprawdopodobniej zderzyły się dwa samochody.

Na miejsce zadysponowano strażaków z Państwowej Straży Pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz policjantów. Na ten moment nie mamy informacji, czy ktoś ucierpiał, ale w momencie dotarcia na miejsce służb droga była całkowicie nieprzejezdna.

Autor: Jakub Siusta, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.