Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 5 742 | Zgonów: 175


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 144 | Zgonów: 2

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 7 | Zgonów: 0

Data aktualizacji: 10 kwietnia 2020 roku, godzina: 10:06 | Kliknij i zobacz aktualną sytuację

ogłoszenie wydawcy
reklama | Życzenia Wielkanocne Dziennika Polickiego

Z OSTATNIEJ CHWILI: Wypadek w Pilchowie

Dzisiaj, tuż przed godziną 22.00 doszło do wypadku w Pilchowie, w wyniku którego ranny został mężczyzna jadący samochodem marki Seat.

Na miejscu zdarzenia jest policja, pogotowie oraz straż pożarna.

Wypadek w Leśnie Górnym! Wyprzedzał ciągnik i uderzył w drzewo

Tuż przed godziną 11.00 w Leśnie Górnym kierujący samochodem marki Volvo wyprzedzając jadący przed nim ciągnik z dwoma przyczepami, uderzył w drzewo.

– Mężczyzna, który kierował ciągnikiem, chciał skręcić w kierunku pobliskiej stadniny koni, natomiast jadący za nim samochodem marki Volvo mężczyzna, widząc kierunkowskaz, był przekonany, że może swobodnie wyprzedzać – tłumaczy Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Policja poszukuje sprawcy potrącenia, który zbiegł z miejsca zdarzenia

Policja prosi o pomoc osoby, które mogły być świadkami potrącenia, do jakiego doszło wczoraj około godziny 19.25 na ul. Szosa Polska w Szczecinie. Na skutek zdarzenia piesi doznali ciężkich obrażeń ciała.

– Na ul. Szosa Polska, doszło do potrącenia dwóch osób (kobieta i mężczyzna) na wyznaczonym przejściu dla pieszych przez kierującego samochodem osobowym prawdopodobnie marki Renault Clio koloru szarego lub srebrnego o początkowych numerach rejestracyjnych PO – informuje policja.

W Wołczkowie zderzyły się dwa samochody

Dzisiaj rano około godziny 8.00 doszło do kolizji dwóch aut na ulicy Słonecznej w Wołczkowie. Nikomu na szczęście nic się nie stało.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano strażaków ochotników z Dobrej.

Śmiertelny wypadek na drodze powiatowej prowadzącej z Buku do Stolca

Kilkanaście minut po godzinie 15.00 na drodze Buk – Stolec doszło do śmiertelnego wypadku. Jadący od strony Buku samochodem marki Ford 54-letni mężczyzna z nieznanych przyczyn na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

Na miejsce zdarzenia wezwano straż pożarną, karetkę pogotowia i helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jako pierwsi na miejscu zdarzenia byli strażacy ochotnicy z Dobrej, którzy musieli rozcinać karoserię pojazdu, aby dostać się do poszkodowanego.

Chcąc uniknąć kolizji uderzyła w 4 zaparkowane pojazdy!

Kilkanaście minut po godzinie 20.00 jadąc ul. Bankową kierująca samochodem marki Opel, chcąc uniknąć kolizji, uderzyła w cztery zaparkowane na okolicznym parkingu pojazdy.

Na miejsce zdarzenia wezwano policję.

Potrącił nastolatkę i odjechał z miejsca zdarzenia! Poszukuje go policja

Dzisiaj, około godziny 18.30 nieopodal ronda Pionierów przy ul. Piłsudskiego w Policach potrącona została nastolatka.

– Otrzymaliśmy zawiadomienie w tej sprawie. Na tę chwilę nie znamy personaliów sprawcy kolizji – mówi Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.