Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

W Szczecinie spłonął samochód osobowy! Droga do Polic zablokowana

Przed godziną 10.00 na ul. Obotryckiej w Szczecinie na drodze w kierunku Polic doszło do pożaru samochodu osobowego, który doszczętnie spłonął.

pożar samochodu osobowego

na zdjęciu: samochód spłonął doszczętnie

Pasażerowie opuścili pojazd i nikomu nic się nie stało. Przyczyna zapłonu nie jest znana.

Uszkodziłeś samochodów na drodze powiatowej? Możesz starać się o odszkodowanie

Starostwo Powiatowe w Policach poinformowało na swojej stronie internetowej, w jaki sposób kierujący samochodem, który uszkodził swój pojazd na drodze powiatowej, może starać się odszkodowanie.

Odszkodowanie za uszkodzenie auta na drodze powiatowej

na zdjęciu: ubytek w drodze

– Jeśli pojazd został uszkodzony z powodu wjechania w ubytek w drodze, poszkodowany powinien zgromadzić jak najwięcej dowodów zaistniałego zdarzenia. – mówi Katarzyna Szeremeta, naczelnik Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Policach.

Czołowe zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką

Dziś około godziny 10.00 doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym na ul. Lubieszyńskiej w Mierzynie (droga krajowa nr 10 – przyp. red.).

radiowóz policyjny

na zdjęciu: radiowóz policyjny

– Kierująca samochodem marki Hyundai kobieta na wysokości zjazdu w ul. Tytusa zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła czołowo w nadjeżdżający z naprzeciwka samochód ciężarowy marki Scania. – mówi Anna Kaźmierczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Potrącenie 12-latka na ulicy Piłsudskiego w Policach

Dziś rano na przejściu dla pieszych przy ul. Piłsudskiego w Policach doszło do potrącenia 12-letniego chłopca, a nie jak wcześniej informowaliśmy 8-latka.

potrącenie na ulicy Piłsudskiego w Policach

na zdjęciu: do potrącenia doszło przy ul. Piłsudskiego

– Kierujący samochodem marki Citroen Berlingo potrącił na przejściu dla pieszych dziecko. – mówi Anna Kaźmierczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Śmiertelny wypadek w Tanowie! Przyczyną najprawdopodobnie zawał serca

Dziś około godziny 7.30 kierujący samochodem marki Peugeot na ul. Szczecińskiej w Tanowie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożny słup.

wypadek śmiertelny w Tanowie

na zdjęciu: do zdarzenia doszło na ulicy Szczecińskiej w Tanowie

Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna w czasie jazdy dostał zawału serca i zmarł na miejscu.

Nowe stawki za egzaminy na prawo jazdy w województwie zachodniopomorskim

Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego przyjął uchwałę wprowadzającą nowe stawki opłat za prawo jazdy. Za egzamin teoretyczny zapłacimy 50 złotych, a za egzamin praktyczny na kategorię B – 200 złotych.

Nowe stawki za egzaminy na prawo jazdy

na zdjęciu: za egzaminy na prawo jazdy zapłacimy więcej

Uchwała wejdzie w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Zachodniopomorskiego. Do tego czasu obowiązują dotychczasowe stawki.

Niebezpieczne zdarzenie na drodze. Sprawca zbiegł z miejsca

Policjanci z Polic poszukuję kierującego samochodem Volkswagen Passat, który wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Wojska Polskiego przed nadjeżdżającym autobusem komunikacji miejskiej.

Skrzyżowanie ulic Piłsudskiego oraz Wojska Polskiego

na zdjęciu: Skrzyżowanie ulic Piłsudskiego oraz Wojska Polskiego

Kierujący autobusem linii 102, aby nie doprowadzić do zderzenia, gwałtownie zahamował, w wyniku czego poszkodowana została 66-letnia pasażerka.

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.