reklama


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 35 146 | Zgonów: 1 492 | Wyzdrowiało: 22 209


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 611 | Zgonów: 22

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 12 | Zgonów: 0

Data aktualizacji: 2 lipca 2020 roku, godzina: 10.37 | Kliknij i przeczytaj raport

Stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył w pobliskie drzewo

Dziś po godzinie 11.00 na drodze Nowe Warpno – Dobieszczyn kierujący pojazdem marki Volkswagen obywatel Niemiec wpadł w poślizg i uderzył w pobliskie drzewo.

W wypadku poszkodowana została jadąca z mężczyzną kobieta oraz dziecko. Natychmiast zostali przetransportowani do szpitala.

Między Trzebieżą a Brzózkami zatrzymano pijanego kierowcę! Miał ponad 3 promile alkoholu

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Policach zatrzymali mężczyznę, który prowadził samochód mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

– Otrzymaliśmy informację, że w kierunku Trzebieży samochodem marki Volkswagen jedzie nietrzeźwy kierujący – informuje Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

W styczniu stracił prawo jazdy za jazdę po pijanemu! Teraz miał ponad 2 promile alkoholu!

W czwartkowy poranek 11 czerwca funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Policach zatrzymali w miejscowości Tanowo 53-letniego mężczyznę, który jak się okazało miał ponad 2 promile alkoholu.

– Zatrzymany mężczyzna był już wcześniej znany policji. W styczniu br. stracił prawo jazdy za jazdę na podwójnym gazie – informuje Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Śmiertelny wypadek na ul. Wojska Polskiego w Policach! Nie żyje motocyklista

Tuż przed godzin 5.00 kierujący motocyklem 30-letni mężczyzna, jadąc ulicą Wojska Polskiego od strony Placu Chrobrego, z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i na wysokości byłego klubu dyskotekowego uderzył w drzewo.

– Mężczyzna w wyniku doznanych obrażeń zmarł na miejscu – mówi Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

14-latek potrącony na ul. Wyszyńskiego w Policach! Trafił do szpitala

Dziś po godzinie 15.00 doszło do potrącenia 14-latka przy ul. Wyszyńskiego w Policach. Nastolatek ze złamaną nogą został przewieziony do szczecińskiego szpitala.

– Nastolatek wysiadł z autobusu i chciał przejść na drugą stronę ulicy. Wychodząc zza autobusu, został potrącony przez prawidłowo jadący samochód marki Honda – tłumaczy Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Wyprawa po piwo zakończona kolizją! 61-latek miał 2 promile alkoholu w organizmie!

61-letni mężczyzna chciał zrobić szybkie zakupy, tymczasem spowodował kolizję. Jak się okazało miał 2 promile alkoholu w organizmie.

– Mężczyzna wsiadł za kółko pod wpływem alkoholu i spowodował kolizję drogową, za co stracił prawo jazdy i za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem – informuje Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

W Bartoszewie wymusił pierwszeństwo i uderzył w bok Citroena

Dziś około godziny 13.00 na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej w kierunku Bartoszewa doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Nikomu na szczęście nic się nie stało.

– Kierujący samochodem Renault wyjeżdżając z Bartoszewa, wymusił pierwszeństwo i uderzył w bok Citroena jadącego od strony Tanowa w kierunku Szczecina – mówi Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.