Wypadek na Szosie Polskiej z udziałem motocyklisty

Dzisiaj około godziny 16.30 na skrzyżowaniu ulic Szosa Polska i Zagórskiego doszło do wypadku z udziałem motocykla i samochodu osobowego.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwie karetki pogotowia i policję. Na szczęście motocykliście nic się nie stało.

30-latek jechał 101 km/h przez Siedlice! Stracił prawo jazdy na 3 miesiące

Funkcjonariusza Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Policach zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który w terenie zabudowanym z ograniczeniem prędkości jechał z prędkością 101 km/h.

– Do zdarzenia doszło we wtorek 9 lipca w miejscowości Siedlice. Około godziny 20:00 policjant ruchu drogowego zatrzymał do kontroli kierującego samochodem osobowym, który w terenie zabudowanym prowadził pojazd z prędkością 101 km/h – informuje Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

W Przęsocinie zderzyły się dwa pojazdy

W piątek, około godziny 19.00 w okolicy skrzyżowania ulic Szczecińskiej i Kościelnej w Przęsocinie doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

Oba pojazdy biorące udział w zdarzeniu jechały w kierunku Szczecina.

W Uniemyślu kierujący Volkswagenem wyprzedzając uderzył w ciągnik i wpadł do rowu!

W sobotni wieczór w miejscowości Uniemyśl doszło do bardzo groźnie wyglądającego wypadku z udziałem samochodu osobowego oraz ciągnika. 33-letni kierujący samochodem osobowym zbiegł z miejsca zdarzenia.

– Pasażera Volkswagena zatrzymaliśmy na miejscu zdarzenia, natomiast drugiego z mężczyzn funkcjonariusze zatrzymali w Trzebieży – mówi Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

ZWiK naprawił awarię rury, Trans-Net naprawi nawierzchnię drogi

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Policach usunął w piątek awarię rury kanalizacji deszczowej w ulicy Goleniowskiej w Policach. Awaria nastąpiła w związku z ostatnią ulewą, jaka miała miejsce w ostatnich dniach. Droga w tej chwili jest zamknięta.

W związku z wystąpieniem awarii zapadać zaczęła się jezdnia. Na miejsce wezwano pracowników firmy Trans-Net oraz Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Policach.

Wypadek na skrzyżowaniu ulic Tanowskiej z Rurową! Dwie osoby przewiezione do szpitala

Na skrzyżowaniu ulic Tanowskiej z Rurową doszło do wypadku z udziałem lawety oraz samochodu osobowego.

– Udział w zdarzeniu brały w sumie 4 pojazdy. Podczas gwałtownego hamowania trzy pierwsze zdążyły się zatrzymać, natomiast jadąca jako ostatnia Mazda uderzyła w tył lawety – informuje Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Kolizja samochodu i autobusu na skrzyżowaniu ul. Grunwaldzkiej i Kościuszki

Do zderzenia samochodu osobowego i autobusu komunikacji miejskiej doszło we wtorek (25 czerwca) po godz. 9:00 na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Kościuszki w Policach.

- Kierujący samochodem, wyjeżdżając od strony Trzebieży, błędnie założył, że jadący ulicą Grunwaldzką autobus będzie skręcał w ul. Kościuszki. Tak się jednak nie stało – doszło do wymuszenia pierwszeństwa i zderzenia pojazdów – informuje Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Zabrali mu prawo jazdy za nadmierną prędkość! Nic sobie z tego nie robił!

Na jednym z polickich osiedli funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej 44-letniego kierującego samochodem marki Mercedes, któremu zatrzymano wcześniej na okres 3 miesięcy prawo jazdy.

– Mundurowi mieli wiedzę, że samochodem tym może poruszać się osoba, która ma zatrzymane prawo jazdy – informuje Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.