Menu
reklama:
reklama:
reklama:

Wyprzedzał na łuku drogi i doprowadził do czołowego zderzenia!

  • Gracjan Broda

Tuż przed godziną 19.00 doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów na drodze pomiędzy Wołczkowem i Głębokim. Pogotowie ratunkowe zabrało oboje kierujących do szczecińskiego szpitala.

– Kierujący samochodem marki Skoda mężczyzna, na łuku drogi, wyprzedzając dwa pojazdy, uderzył w prawidłowo jadącego z naprzeciwka Forda – informuje Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Czytaj więcej: Wyprzedzał na łuku drogi i doprowadził do czołowego zderzenia!

23-latek z powiatu wołomińskiego zatrzymany w Policach za kradzież samochodu

  • Gracjan Broda

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Policach zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który uciekał skradzionym pojazdem marki Mazda.

– Mężczyzna nie reagował na sygnały do zatrzymania. W finale skończył swoją jazdę w przydrożnym rowie i po krótkim pościgu został zatrzymany przez funkcjonariuszy – informuje Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Czytaj więcej: 23-latek z powiatu wołomińskiego zatrzymany w Policach za kradzież samochodu

Od dzisiaj bez dowodu rejestracyjnego i potwierdzenia polisy OC

  • Gracjan Broda

Od dzisiaj policjanci nie wystawią kierowcy mandatu, który nie będzie posiadał przy sobie dowodu rejestracyjnego i dowodu zawarcia polisy OC.

Dotychczas za brak każdego z ww. dokumentów policja mogła ukarać kierowcę mandatem w wysokości 50 zł. Warto jednak pamiętać, że w dalszym ciągu należy wozić ze sobą prawo jazdy i dowód osobisty.

Czytaj więcej: Od dzisiaj bez dowodu rejestracyjnego i potwierdzenia polisy OC

Bezpłatna komunikacja miejska dla uczniów z terenu gminy Dobra

  • Gracjan Broda

Radni Gminy Dobra podjęli dziś uchwałę w sprawie zawarcia porozumienia międzygminnego z Gminą Miastem Szczecin, w kwestii uprawnień do bezpłatnych przejazdów uczniów zamieszkałych na terenie gminy Dobra.

Z bezpłatnej komunikacji miejskiej będą mogli korzystać uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i szkół średnich. Darmowe przejazdy będą dostępne od 1 października br.

Czytaj więcej: Bezpłatna komunikacja miejska dla uczniów z terenu gminy Dobra

Zderzenie trzech pojazdów przy Zakładach Chemicznych w Policach [zdjęcia]

  • Gracjan Broda

Dzisiaj, tuż przed godziną 7.00 doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych przy ul. Kuźnickiej w Policach. Na miejsce zdarzenia natychmiast zadysponowano dwie karetki pogotowia oraz trzy zastępy straży pożarnej.

– W wyniku zderzenia ucierpiały dwie osoby. Jedna z nich odwieziona została do szpitala – mówi Marek Gendek, komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Policach.

Czytaj więcej: Zderzenie trzech pojazdów przy Zakładach Chemicznych w Policach [zdjęcia]

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją