reklama
reklama | Polska2050 | Spotkanie z Szymonem Hołownią
reklama
reklama | Tłumaczenia Przysięgłe | Siusta
reklama
ogłoszenie społeczne

Policjanci dzięki informacji mieszkańca zatrzymali pijanego kierowcę

W minioną niedzielę około południa funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Mierzynie otrzymali informację o nietrzeźwym kierującym.

– Zgłaszający przekazał, że w miejscowości Dobra ujął nietrzeźwego kierującego, jednak podczas próby odebrania pijanemu kluczyków, ten się wyrwał i uciekł pieszo – informuje Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Siódma wygrana Krzysztofa Hołowczyca w rajdzie Baja Poland

Po raz siódmy w rajdzie Wysoka Grzęda Baja Poland triumfował Krzysztof Hołowczyc, pilotowany przez Łukasza Kurzeję. Olsztynianin wyśrubował w ten sposób swój rekord zwycięstw w tych zawodach.

Załoga jadąca Mini John Cooper Works Rally wygrała oba przejazdy oesu na Poligonie Drawskim, budując w ten sposób solidną przewagę nad najgroźniejszymi rywalami. Ze Szczecina Hołowczyc i Kurzeja wywożą 27,5 pkt. Dzięki temu wynikowi, na dwie rundy przed końcem sezonu, Polacy awansowali na trzecie miejsce w klasyfikacji pucharu świata FIA.

Wypadek na skrzyżowaniu ulic Jasienickiej i Kuźnickiej w Policach

Dziś około godziny 13.20 doszło do zderzenia busa z samochodem osobowym na skrzyżowaniu ulic Jasienickiej i Kuźnickiej. Dwie poszkodowane w wypadku osoby zostały przewiezione do szczecińskiego szpitala.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy ratowniczo-gaśnicze z Polic oraz służby medyczne.

Na ul. Bankowej skuter zderzył się z osobówką. Kierowca jednośladu pijany!

W czwartek (22 lipca) wieczorem doszło do kolejnego na terenie powiatu polickiego zdarzenia drogowego z udziałem jednoślada. Na ul. Bankowej w Policach w wycofujący się z parkingu samochód osobowy uderzył skuter, którego kierowca - jak się okazało - był pijany.

Do zdarzenia doszło około godz. 20:00.

Tragiczny wypadek w Mierzynie. Zginął 29-letni motocyklista

29-letni motocyklista zginął na miejscu w wypadku, do którego doszło w czwartek rano na drodze krajowej nr 10 w Mierzynie. Jeszcze do około godz. 10:00 potrwają tam poważne utrudnienia w ruchu. Policja kieruje na objazdy przez osiedle.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło około godz. 6:00.

Od 1 czerwca nastąpi ważna zmiana dla kierowców!

Od 1 czerwca kierujący samochodem zbliżając się do przejścia dla pieszych, zobowiązany będzie zmniejszyć prędkość, tak aby nie narazić na niebezpieczeństwo pieszego znajdującego się na przejściu lub wchodzącego na nie.

Co więcej, kierujący będzie zobowiązany do zatrzymania pojazdu i ustąpienia mu pierwszeństwa.