reklama:


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 91 514 | Zgonów: 2 513 | Wyzdrowiało: 69 695


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 1 811 | Zgonów: 34

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 60 | Zgonów: 0

Data aktualizacji: 30 września 2020 roku, godzina: 11.02 | Kliknij i przeczytaj najnowsze dane


Zasnął za kierownicą, stracił panowanie nad pojazdem i wylądował w rowie! [zdjęcia]

Dziś po godzinie 16.00 kierujący samochodem marki Nissan, jadąc od strony Dobieszczyna w kierunku Tanowa, najprawdopodobniej zasnął za kierownicą, stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu.

Samochodem podróżowało w sumie czterech mężczyzn. Jeden z trojga pasażerów z podejrzeniem urazu kręgosłupa został przewieziony do szpitala.

Dwa samochody zderzyły się na ul. Bankowej w Policach

Na ul. Bankowej w Policach doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. W tej chwili na miejscu zdarzenia mogą występować utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło między skrzyżowaniami z ulicami Grzybową i Robotniczą, na wysokości gabinetu stomatologicznego. Prawdopodobnie samochód marki BMW nie zachował odpowiedniej ostrożności przy wyjeździe z parkingu i zderzył się z renaultem.

We wtorek komunikacją miejską pojedziemy bezpłatnie

Już jutro we wszystkich autobusach i tramwajach będą nieczynne kasowniki. Podobnie jak w latach ubiegłych w dzień „Europejskiego Dnia bez Samochodu” komunikacja będzie darmowa.

To oznacza, że jutro możemy bezpiecznie podróżować komunikacją miejską bez narażenia się na konsekwencje w postaci mandatu za jazdę bez biletu.

10-letnia dziewczynka potrącona na przejściu dla pieszych w Pilchowie

Dziś przed godziną 17.00 na przejściu dla pieszych w Pilchowie doszło do potrącenia 10-letniej dziewczynki poruszającej się na rolkach.

– Dziewczynka z niewielkimi otarciami została przewieziona do szpitala – mówi Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Dachowanie samochodu na trasie Tanowo-Dobieszczyn

Na drodze łączącej Tanowo z Dobieszczynem dachował samochód osobowy marki opel. Do zdarzenia doszło w sobotę (5 września) po południu.

- Pani w wieku 30 lat jechała w kierunku Dobieszczyna, straciła panowanie nad samochodem i dachowała. Kierująca była trzeźwa - mówi mł. asp. Katarzyna Leśnicka z Komendy Powiatowej Policji w Policach.

57-letni mężczyzna potrącony na przejściu dla pieszych przy Piłsudskiego w Policach

Kilkanaście minut po godzinie 19.00 doszło do potrącenia mężczyzny na przejściu dla pieszych przy ul. Piłsudskiego w Policach. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

57-latek szedł od strony skweru Jana Pawła II, natomiast kierujący samochodem marki Peugeot 24-letni mieszkaniec Szczecina jechał od strony ronda Pionierów w kierunku ul. Wyszyńskiego.

Potrącenie pieszego na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Kościuszki

Do potrącenia pieszego doszło w czwartek około godziny 15:00 na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Grunwaldzkiej w Policach. Jedna osoba została odwieziona do szpitala.

- Kobieta wyjeżdżała samochodem marki citroen z ul. Kościuszki i nie zauważyła znajdującego się już na przejściu pieszego - mówi rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach mł. asp. Katarzyna Leśnicka.

Kolejny nietrzeźwy kierowca zatrzymany przez policję! Pomógł funkcjonariusz po służbie

Wczoraj o godzinie 17.00 w miejscowości Przęsocin zatrzymany został 47-letni mężczyzna, który prowadził samochód, mając ponad 2 promile alkoholu.

– Jeden z naszych kolegów wracając ze służby, zauważył kierującego, który miesiąc temu został zatrzymany za jazdę w stanie nietrzeźwości – tłumaczy Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.