reklama

reklama

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 1 673 252 | Zgonów: 43 094 | Wyzdrowiało: 1 397 342


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 79 693 | Zgonów: 1 466

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 4 890 | Zgonów: 69

Data aktualizacji: 25 lutego 2021 roku, godzina: 11:11| Kliknij i przeczytaj najnowsze dane


ogłoszenie społeczne

Czołowe zderzenie na drodze w stronę Siedlic

Kierująca samochodem marki BMW, jadąc od strony Pilchowa w kierunku Siedlic, straciła panowanie nad pojazdem, otarła się o samochód marki Peugeot i uderzyła czołowo w nadjeżdżającego z naprzeciwka Nissana.

Na szczęście nikt z uczestników zdarzenia nie ucierpiał.

Stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do zderzenia

Dziś, po godzinie 17.00 na drodze wojewódzkiej nr 114 pomiędzy miejscowościami Trzeszczyn oraz Tanowo doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

Mężczyzna, jadąc w kierunku Trzeszczyna samochodem marki Suzuki, stracił panowanie nad pojazdem, zahaczył o pobocze drogi i uderzył w prawidłowo jadący z naprzeciwka samochód marki KIA. Nikomu na szczęście nic poważnego się nie stało.

Czołowe zderzenie dwóch samochodów na ul. Kościuszki w Policach

Jedna osoba została odwieziona do szpitala w wyniku czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych, do którego doszło we wtorek koło południa na ul. Kościuszki w Policach.

Kierujący samochodem marki Skoda Citigo, należącym do jednej z polickich pizzerii, nie zachował odpowiedniej na śliskiej nawierzchni ostrożności. Próbując uniknąć najechania na tył poprzedzającego go samochodu, nieznacznie go zahaczając, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka volkswagenem.

Jechał pod prąd ul. Asfaltową. Miał 3,5 promila!

Aż 3,5 promila alkoholu w organizmie miał 37-latek, który w minioną sobotę został zatrzymany przez policję. Uwagę funkcjonariuszy przyciągnął jadący z naprzeciwka "pod prąd" lewym pasem jezdni samochód.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę przed godz. 5:00 na ulicy Asfaltowej w Policach.

To był ciężki poranek dla kierowców

To był bardzo ciężki poranek dla kierowców. Wieczorne opady deszczu i śniegu oraz minusowa temperatura sprawiły, że dzisiaj na drodze pod cienką warstwą białego puchu pojawił się lód.

O ile główne drogi były w miarę przejezdne, o tyle te zlokalizowane na osiedlach już nie.

Śmiertelny wypadek na drodze między Tanowem a Nowym Warpnem

Dziś po godzinie 10.00 na drodze wojewódzkiej nr 115 prowadzącej z Tanowa w kierunku Nowego Warpna w wypadku samochodowym zginął 31-letni mężczyzna.

Mężczyzna, kierując samochodem osobowym marki Hyundai, podczas wyprzedzania zjechał na przeciwległy pas, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

Zainstalowano urządzenia do pomiaru prędkości

Na terenie Gminy Dobra zainstalowane zostały urządzenia do pomiaru prędkości.

– Prędkościomierze postawiono w ramach projektów zgłoszonych do budżetu obywatelskiego gminy Dobra – mówi Tomasz Kakowski, kierownik Wydziału ds. Komunalnych i Inwestycji Urzędu Gminy Dobra. – Urządzenia mają na celu poprawę bezpieczeństwo w miejscach, gdzie kierowcy często przekraczają dopuszczalną prędkość – tłumaczy Kakowski.

Kolejne potrącenie w Policach! Tym razem 3 osoby, w tym dwoje dzieci!

Kierujący samochodem osobowym marki Ford, jadąc ul. Piłsudskiego w kierunku ronda Pionierów, potrącił na przejściu dla pieszych trzy osoby, w tym dwoje małych dzieci.

Na miejsce zdarzenia jako pierwsi dotarli strażacy z jednostki ratowniczo-gaśniczej z Polic, którzy udzielili poszkodowanej pomocy. Dopiero po kilkudziesięciu minutach na miejsce zdarzenia dotarła karetka pogotowia.