reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Niecodzienne zdarzenie z udziałem autobusu i próbującego do niego wbiec mężczyzny

Dziś około godziny 13.10 na przystanku autobusowym przy ul. Piłsudskiego w Policach doszło do zdarzenia z udziałem pasażera. O zdarzeniu poinformował nas nasz czytelnik.

Potrącenie przy ul. Piłsudskiego w Policach

na zdjęciu: do zdarzenia doszło na przystanku autobusowym przy ul. Piłsudskiego w Policach

– Przed starszym mężczyzną, który chciał wbiec do autobusu, zamknęły się drzwi – mówi Anna Kaźmierczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Trans-Net bez umowy na odśnieżanie dróg powiatowych i wojewódzkich! Szykują się problemy dla kierowców

Wielkimi krokami zbliża się okres zimowy. A co za tym idzie, mogą wystąpić opady śniegu, które znacząco wpłyną na komfort poruszania się po drogach w regionie.

Trans-Net bez umowy na odśnieżanie dróg powiaotwych i wojewódzkich! Szykują się problemy dla kierowców

na zdjęciu: marcowe opady śniegu w roku 2023

Przedsiębiorstwo Użyteczności Publicznej Trans-Net poinformowało, że firma posiada aktualnie podpisane umowy na odśnieżanie dróg jedynie z Gminą Police, Zakładem Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Spółdzielniami „Odrą” i „Chemikiem”.

Meteorolodzy zapowiadają gołoledź na drogach oraz silnie wiejący wiatr

W nocy na terenie powiatu polickiego prognozowane są słabe opady marznącego deszczu powodujące gołoledź. To oznacza, że kierowcy muszą się jutro liczyć z utrudnieniami na drogach.

Meteorolodzy zapowiadają gołoledź oraz silny wiatr

na zdjęciu: do zdarzenia doszło na ul. Weleckiej w Mierzynie

Strefa opadów przemieszczać się będzie z północnego zachodu w kierunku południowo-wschodnim.

Wypadek z udziałem nieoznakowanego radiowozu z polickiej Komendy

Dziś po godzinie 11.00 na skrzyżowaniu ulic Przyjaciół Żołnierza z Komuny Paryskiej doszło do zderzenia dwóch pojazdów, w tym nieoznakowanego radiowozu z Komendy Powiatowej Policji w Policach.

wypadek z udziałem nieoznakowanego radiowozu

na zdjęciu: do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Przyjaciół Żołnierza z Komuny Paryskiej w Szczecinie

– Mogę jedynie potwierdzić, że rzeczywiście doszło do takiego zdarzenia i dodać, że dwóch policjantów jadących samochodem marki Toyotą doprowadzało zatrzymanego do szczecińskiego Sądu – mówi Anna Kaźmierczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Wypadek z udziałem motocyklisty w Mierzynie

Dziś po godzinie 11.00 doszło do wypadku na ul. Weleckiej w Mierzynie z udziałem motocyklisty, który został przewieziony do szpitala.

wypadek z udziałem motocyklisty w Mierzynie

na zdjęciu: do zdarzenia doszło na ul. Weleckiej w Mierzynie

– Kierujący motocyklem 23-latek, jadąc w kierunku Szczecina, wymijając stojące na światłach samochody, uderzył w otwarte drzwi jednego z pojazdów i wpadł pod nadjeżdżający z naprzeciwka samochód – mówi Anna Kaźmierczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Wypadek z udziałem autobusu komunikacji miejskiej i samochodu osobowego

Dziś po godzinie 11.00 na skrzyżowaniu drogi w Pilchowie doszło do zderzenia autobusu komunikacji miejskiej linii 103 z samochodem osobowym.

Zderzenie autobusu komunikacji miejskiej z autobusem

na zdjęciu: do zdarzenia doszło około godziny 11.00

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, poszkodowane zostały dwie osoby podróżujące komunikacją miejską.

Dwa samochody zderzyły się na skrzyżowaniu w Policach! Kierująca Toyotą przewieziona do szpitala

Dziś około godziny 11.00 na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego – Asfaltowej – Dębowej i Wojska Polskiego doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

Zderzenie dwóch samochodów w Policach

na zdjęciu: do zdarzenia doszło około godziny 11.00

– Kierująca samochodem marki Toyota, jadąc od ulicy Piłsudskiego w kierunku ulicy Dębowej, nie ustąpiła pierwszeństwa, jadącemu z ulicy Asfaltowej w kierunku Wojska Polskiego samochodem marki Audi – mówi Agata Sochacka z Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Samochody MINI zdecydowanie najszybsze na prologu

Krzysztof Hołowczyc i Łukasz Kurzeja, jadący samochodem MINI John Cooper Works Rally, byli najszybsi na prologu Columna Medica Baja Poland 2023.

Columna Medica Baja Poland

na zdjęciu: dwa pierwsze miejsca zajęły załogi jadące samochodem MINI John Cooper Works Rally

Na blisko 6-kilometrowym odcinek specjalny na widowiskowym prologu w Szczecinie triumfował zwycięzca ubiegłorocznej edycji rajdu Columna Medica Baja Poland.

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.