Menu

31-latka straciła panowanie nad pojazdem i dachowała! Została przewieziona do szpitala

  • Gracjan Broda

Około godziny 11.00 na drodze między Dobieszczynem a Nowym Warpnem doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 31-letniej kierującej Citroenem, która straciła panowanie nad pojazdem i dachowała.

– Kobieta z nieznanych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem i dachowała – mówi Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Czytaj więcej: 31-latka straciła panowanie nad pojazdem i dachowała! Została przewieziona do szpitala

12-letnia dziewczynka potrącona na przejściu dla pieszych przy ul. Piłsudskiego

  • Gracjan Broda

Dzisiaj, około godziny 16.30 doszło do potrącenia 12-letniej dziewczynki na przejściu dla pieszych przy ul. Piłsudskiego w Policach. Uskarżająca się na ból w klatce piersiowej poszkodowana została przetransportowana do szpitala przy Unii Lubelskiej w Szczecinie.

– Kierujący samochodem marki Mitsubishi zmieniając pas przed przejściem dla pieszych, potrącił 12-latkę, która znajdowała się na wysokości prawego pasa przejścia – informuje Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Czytaj więcej: 12-letnia dziewczynka potrącona na przejściu dla pieszych przy ul. Piłsudskiego

Paraliż na drogach powiatowych. Jest ślisko i niebezpiecznie

  • Gracjan Broda

Zimowa aura zaskoczyła drogowców. Padający w nocy deszcz ze śniegiem i minusowa temperatura sprawiły, że od rana drogi zlokalizowane na terenie gminy Dobra pokrywa warstw lodu.

Najtrudniejsza sytuacja panuje na odcinkach pomiędzy Bartoszewem i Dobrą, Bezrzeczem i Wołczkowem w kierunku jeziora Głębokie. Tam tworzą się korki. Problemy z przejazdem występują także na odcinku od Mierzyna w kierunku Lubieszyna.

Czytaj więcej: Paraliż na drogach powiatowych. Jest ślisko i niebezpiecznie

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją