Menu
reklama:
reklama:
reklama:

Rejestracja pojazdów w Starostwie Powiatowym w Policach ma być jeszcze prostsza

  • Gracjan Broda

Rejestracja pojazdów w Starostwie Powiatowym w Policach ma być jeszcze prostsza.

– Od dnia 1 stycznia 2019 r. obowiązywać będzie rezerwacja telefoniczna terminu załatwiania wszelkich spraw związanych z rejestracją pojazdów, w tym odbiór i wymiana dokumentów, tablic rejestracyjnych, wydawanie zaświadczeń oraz pozostałe czynności związane z obsługą pojazdów firmowych – informuje Starostwo Powiatowe w Policach.

Czytaj więcej: Rejestracja pojazdów w Starostwie Powiatowym w Policach ma być jeszcze prostsza

UWAGA! Rano będzie bardzo ślisko!

  • Gracjan Broda

Po całodziennych opadach deszczu w nocy z wtorku na środę (z 11 na 12 grudnia) na drogach powiatu polickiego oraz w Szczecinie może wystąpić niebezpieczne oblodzenie dróg i chodników – informuje w wydanym we wtorek komunikacie Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Szczecinie.

Prognozuje się, że w nocy temperatura może spaść do -2 stopni Celsjusza, a przy gruncie nawet do -3 stopni.

Czytaj więcej: UWAGA! Rano będzie bardzo ślisko!

Przy ulicy Grunwaldzkiej w Policach zderzyły się dwa samochody dostawcze [zdjęcia]

  • Gracjan Broda

Dwa jadące w przeciwnych kierunkach samochody dostawcze zderzyły się we wtorkowy poranek (11 grudnia) na ulicy Grunwaldzkiej w Policach. Nikomu nic poważnego się nie stało, jeden z kierowców z ogólnymi potłuczeniami został odwieziony do szpitala na badania kontrolne.

Do kolizji doszło tuż po godzinie 8:00. Na miejsce zadysponowane zostały trzy zastępy straży pożarnej oraz zespół ratownictwa medycznego. Przybyłe na miejsce służby podjęły decyzję o wyłączeniu z ruchu zablokowanego odcinka drogi.

Czytaj więcej: Przy ulicy Grunwaldzkiej w Policach zderzyły się dwa samochody dostawcze [zdjęcia]

Zmiany w komunikacji miejskiej w związku z operacją usunięcia bomby lotniczej

  • Gracjan Broda

W niedzielę, w związku z ewakuacją mieszkańców w czasie akcji usuwania niewybuchu z czasów II wojny światowej, na policzan czeka szereg zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Wprowadzone zostaną dodatkowe autobusy „ewakuacyjne”, a także zmienione zostaną trasy linii zarządzanych przez Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Policach.

Do momentu rozpoczęcia akcji przenoszenia bomby lotniczej wszystkie autobusy będą jeździły zgodnie z niedzielnym rozkładem jazdy. Ponadto już od godz. 6:00 na trasy wyjadą dodatkowe autobusy, którymi będzie można dojechać do wyznaczonych punktów ewakuacji. Będą one kursować na dwóch trasach: Police Rynek – Mścięcino oraz Police Rynek – Tanowska 14 (filia Szkoły Podstawowej Nr 8). Do punktu w SP 8 przy ul. Piaskowej będzie można dojechać autobusem linii 107, dojeżdżającego do przystanku Wyszyńskiego Polana.

Czytaj więcej: Zmiany w komunikacji miejskiej w związku z operacją usunięcia bomby lotniczej

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją