Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 924 422 | Zgonów: 14 988 | Wyzdrowiało: 469 527


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 33 812 | Zgonów: 421

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 1924 | Zgonów: 10

Data aktualizacji: 25 listopada 2020 roku, godzina: 11.03 | Kliknij i przeczytaj najnowsze dane


Wypadek w Warzymicach. Nie żyje motocyklista [AKTUALIZACJA]

Jeszcze do godz. 16:00 mogą potrwać utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 13. W południe w Warzymicach doszło do poważnego wypadku z udziałem motocyklisty.

Do zdarzenia doszło na wysokości "Czerwonej Torebki". Zderzyły się dwa pojazdy - osobowa skoda i motocykl. Uszkodzenia samochodu wskazują na to, że prawdopodobnie doszło do wymuszenia pierwszeństwa ze strony osobówki. Ranny został 84-letni kierowca motocykla - nieprzytomny został przewieziony do szczecińskiego szpitala przy ul. Unii Lubelskiej. Kierująca skodą była trzeźwa.

Kolejne potrącenie na przejściu dla pieszych w Policach

Dziś, po godzinie 9.00 doszło do potrącenia kobiety na przejściu dla pieszych nieopodal Klubu Nauczyciela przy ul. Piłsudskiego w Policach.

Kierujący samochodem osobowym marki Ford, jadąc ul. Piłsudskiego w kierunku ul. Tanowskiej, potrącił kobietę.

25-latka potrącona na przejściu dla pieszych przy ul. Wyszyńskiego w Policach

Dziś około godziny 16, na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. Wyszyńskiego i Bankowej, potrącona została 25-letnia kobieta, która niosła na rękach dwuletnie dziecko. Z kobietą szedł jeszcze mąż z drugim dzieckiem.

– Kobieta, uskarżając się na ból kręgosłupa, została przewieziona do szpitala w Policach – informuje Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach. – Dziecku na szczęście nic się nie stało – dodaje Leśnicka.

Potrącenie 52-latki na przejściu dla pieszych na ul. Grunwaldzkiej w Policach

Około godziny 7.00 na przejściu dla pieszych na ul. Grunwaldzkiej w Policach doszło do potrącenia 52-letniej kobiety.

– Kobieta z urazem głowy została przetransportowana do szpitala – informuje Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Próbował ominąć studzienkę, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w lampę

Dziś po godzinie 18.00 kierujący samochodem osobowym marki Mazda, jadąc od strony skrzyżowania ulic Asfaltowej, Wojska Polskiego, Piłsudskiego i Dębowej w kierunku osiedla Mścięcino, próbując ominąć studzienkę kanalizacyjną, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w lampę.

– Mężczyzna był trzeźwy, jechał sam – informuje Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w latarnię!

Kilka minut przed godziną 20.00 kierujący samochodem osobowym jadąc ulicą Asfaltową w kierunku skrzyżowania z ulicą Wojska Polskiego i Piłsudskiego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w latarnię.

Mężczyzna, który kierował pojazdem oraz jeden z pasażerów zbiegi z miejsca zdarzenia zostawiając pozostałych kompanów.

Zasnął za kierownicą, stracił panowanie nad pojazdem i wylądował w rowie! [zdjęcia]

Dziś po godzinie 16.00 kierujący samochodem marki Nissan, jadąc od strony Dobieszczyna w kierunku Tanowa, najprawdopodobniej zasnął za kierownicą, stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu.

Samochodem podróżowało w sumie czterech mężczyzn. Jeden z trojga pasażerów z podejrzeniem urazu kręgosłupa został przewieziony do szpitala.

Dwa samochody zderzyły się na ul. Bankowej w Policach

Na ul. Bankowej w Policach doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. W tej chwili na miejscu zdarzenia mogą występować utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło między skrzyżowaniami z ulicami Grzybową i Robotniczą, na wysokości gabinetu stomatologicznego. Prawdopodobnie samochód marki BMW nie zachował odpowiedniej ostrożności przy wyjeździe z parkingu i zderzył się z renaultem.