reklama

Potrącenie na przejściu dla pieszych przy ul. Wyszyńskiego w Policach

Około godziny 7.30 doszło do potrącenia na przejściu dla pieszych przy ul. Wyszyńskiego w Policach.

Policja oraz karetka pogotowia

– Kierujący samochodem marki KIA, jadąc ulicą Wyszyńskiego, potrącił przechodzącą po przejściu dla pieszych starszą kobietę – mówi Agata Sochacka z Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Samochód uderzył w powalone na drogę drzewo! Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na terenie powiatu polickiego

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło dziś o godzinie 8.35 na drodze pomiędzy miejscowościami Dobra oraz Lubieszyn.

Samochód uderzył w powalone na drogę drzewo

– Silny wiatr przewrócił na drogę drzewo, a nadjeżdżający samochód nie zdołał wyhamować i doszło do uderzenia – mówi Piotr Tuzimek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Policach.

Straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w słup energetyczny

Dziś rano doszło do wypadku w miejscowości Trzeszczyn. Kierująca samochodem marki Skoda, jadąc w kierunku Polic, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w słup energetyczny.

Straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w słup energetyczny

Na miejsce zdarzenia zadysponowano straż pożarną oraz pogotowie ratunkowe. Kobieta przetransportowana została do szpitala.

Uwaga na gołoledź. Na drogach robi się ślisko!

Na drogach regionu robi się bardzo ślisko. To efekt przechodzących nad województwem zachodniopomorskim opadów marznącego deszczu lub mżawki, które powodują gołoledź.

Rura z wodą

W związku z prognozowanymi trudnymi warunkami wydane zostało ostrzeżenie, które obowiązuje do środy do godz. 9:00. Obejmuje ono wszystkie powiaty województwa zachodniopomorskiego.

Poranna kolizja autobusu zablokowała zwężoną ul. Szczecińską w Przęsocinie [aktualizacja]

Kolizja autobusu jednej z linii pracowniczych była przyczyną całkowitego zablokowania ul. Szczecińskiej w Przęsocinie. Aktualnie przywracany jest ruch na tym odcinku.

Uszkodzony autobus w Przęsocinie

Jak udało się nam dowiedzieć, jadący zwężonym odcinkiem drogi autobus odbił się od wybrzuszenia asfaltu, po czym zjechał do przeciwległej krawędzi pasa i uderzył w barierę zabezpieczającą. Do zdarzenia doszło około godz. 7:00.

Uginające się pod śniegiem gałęzie zagrażały kierowcom na trasie Police-Przęsocin

Leżący na drzewach ciężki śnieg sprawia, że część gałęzi nie wytrzymuje jego naporu. W sobotę policcy strażacy zostali zadysponowani do usuwania grożących złamaniem konarów nad drogą pomiędzy Policami a Przęsocinem.

Autobus komunikacji miejskiej

Jak udało nam się dowiedzieć, kierowca ciężarówki zgłosił służbom, że na tzw. "górce przęsocińskiej" pod naporem śniegu zwisają grube gałęzie. Dyżurny wysłał na miejsce wóz z drabiną i podnośnikiem.

#zobacz także