Kolizja samochodu osobowego z ciężarowym na ul. Asfaltowej

Na ulicy Asfaltowej w Policach doszło do kolizji dwóch pojazdów – ciężarowego samochodu marki Renault i osobowego Volvwo. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Jadąca od strony Szczecina samochodem osobowym, przekroczyła oś jezdni i zahaczyła o jadący z naprzeciwka samochód ciężarowy.

Szczecin: samochód dostawczy zderzył się z autobusem 107!

Jedna osoba została odwieziona do szpitala w wyniku zdarzenia drogowego, do którego doszło w sobotę około godz. 12:00 na skrzyżowaniu ulic Polickiej i Szosy Polskiej w Szczecinie. Zderzyły się tam samochód dostawczy oraz autobus linii 107.

– Jedna osoba jadąca samochodem dostawczym została odwieziona do szpitala. W autobusie nikomu nic się nie stało – mówi st. sierż. Paweł Pankau, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

Zderzenie dwóch samochodów w Zalesiu. Na szczęście nikomu nic się nie stało!

Do kolizji dwóch aut doszło w czwartek (12 września) około godz. 7:00 w Zalesiu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

– - 37-letni kierowca fiata nie zachował odpowiedniej odległości od samochodu go poprzedzającego i uderzył w tył prowadzonego przez 25-latka mitsubishi – mówi sierż. sztab. Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach. - Nikt nie odniósł obrażeń, a obaj kierowcy byli trzeźwi – dodaje.

Na wyjeździe z Polic zderzyły się dwa samochody osobowe

Dzisiaj po godzinie 16.00 doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Asfaltowej, Dębowej, Wojska Polskiego i Piłsudskiego.

Kierująca pojazdem marki Renault nie ustąpiła pierwszeństwa, w wyniku którego doszło do zderzenia z Fiatem. Nikomu na szczęście nic się nie stało.

BMW zderzyło się z Oplem! Na szczęście nikomu nic się nie stało

Dwa samochody osobowe brały udział w kolizji, do której doszło w środę po południu u zbiegu ulic Piłsudskiego, Asfaltowej, Wojska Polskiego i Dębowej. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Wyjeżdżający z ulicy Piłsudskiego kierujący bmw nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu od strony ul. Asfaltowej oplu omedze.

Najechał na krawężnik, uderzył w lampę i dachował

Kierujący samochodem osobowym marki Citroen 20-letni mężczyzna z nieznanych przyczyn najechał na krawężnik, uderzył w pobliską lampę, po czym dachował. Do zdarzenia doszło dzisiaj w godzinach porannych przy ul. Grzybowej w Policach.

– Zarówno kierujący samochodem, jak i żadna osoba postronna nie doznała żadnych obrażeń – informuje aspirant Agata Sochacka z Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Trzeszczyn: 79-latek wymusił pierwszeństwo na motocykliście!

56-letni motocyklista został odwieziony do szpitala przy ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie w wyniku zdarzenia drogowego, do którego doszło w poniedziałek, 26 sierpnia, w okolicy Trzeszczyna.

- Sprawcą zdarzenia był 79-letni kierujący Skodą Oktavią, który wyjeżdżał z drogi podporządkowanej i nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z Polic w kierunku Szczecina motocyklowi marki honda - mówi sierż. sztab. Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.