Nagłówek Dziennika Polickiego

Helena Goliszewska po raz kolejny poprawiła rekord Polski na 100 metrów w kategorii U14

Zaledwie dwa dni temu informowaliśmy o kolejnym rekordzie Heleny Goliszewskiej zawodniczki Uczniowskiego Klubu Lekkoatletycznego „Ósemka”, a już mamy kolejne doskonałe informacje.

Helena Goliszewska poprawiła rekord Polski 14-latek na dystansie 100 metrów

na zdjęciu: Helena Goliszewska

Wczoraj na stadionie lekkoatletycznym przy ulicy Litewskiej w Szczecinie odbyły się ostatnie zawody lekkoatletyczne – Jesienne Mistrzostwa Województwa LDK.

Podopieczna Ryszarda Kamińskiego w biegu na 100 metrów poprawiła własny rekord Polski w kategorii U14.

– Tym razem Helena uzyskała wynik 12,20 i poprawiła rekord Polski o 0,07 sekundy – mówi Ryszard Kamiński, trener młodej lekkoatletki.

Helena Goliszewska pobiegła również w biegu na 200 metrów, uzyskując czas 25,32 sekundy. To drugi wynik w historii polskiej lekkoatletyki w kategorii U14. Pierwszy 25,02 sekundy również należy do zawodniczki Uczniowskiego Klubu Lekkoatletycznego „Ósemka”.

Powiązane Artykuły:

Helena Goliszewska nie zwalnia tempa! Pobiła kolejny rekord Polski U14

Helena Goliszewska poprawiła rekord Polski U14 na dystansie 100 metrów

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.