Nagłówek Dziennika Polickiego

Helena Goliszewska nie zwalnia tempa! Pobiła kolejny rekord Polski U14

Helena Goliszewska z Uczniowskiego Klubu Lekkoatletycznego „Ósemka” w Policach wciąż nie zwalnia tempa.

Helena Goliszewska poprawiła rekord Polski 14-latek na dystansie 200 metrów

na zdjęciu: Helena Goliszewska wraz z trenerem Ryszardem Kamińskim

Nie tak dawno informowaliśmy o pobiciu rekordu Polski U14 w biegu na 100 podczas 10. Memoriału Ryszarda Ksieniewicza w Słupsku.

Tym razem startując w Mistrzostwach Dzieci i Młodzieży Euroregionu Pro Europa Viadrina 2023 w Słubicach policzanka pobiła rekord Polski U14 na dystansie 200 metrów.

Od piątku nowy rekord Polski U14 na dystansie 200 metrów wynosi 25.02 sekundy i należy do Heleny Goliszewskiej. Poprzedni rekord Polski na tym dystansie wynosił 25.66 sekundy.

Dumy ze swojej podopiecznej nie ukrywa trener Ryszard Kamiński, który jest architektem sukcesów młodej sportsmenki.

Powiązane Artykuły:

Helena Goliszewska poprawiła rekord Polski U14 na dystansie 100 metrów

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.