Nagłówek Dziennika Polickiego

Helena Goliszewska poprawiła rekord Polski U14 na dystansie 100 metrów

Helena Goliszewska, zawodniczka Uczniowskiego Klubu Lekkoatletycznego „Ósemka” w Policach poprawiła rekord Polski U14 w biegu na 100 metrów.

Helena Goliszewska poprawiła rekord Polski 14-latek na dystansie 100 metrów

na zdjęciu: Helena Goliszewska podczas wizyty w Urzędzie Miejskim w Policach

Podopieczna Ryszarda Kamińskiego pokazała się z doskonałej strony podczas 10. Memoriału Ryszarda Ksieniewicza w Słupsku.

Policzanki dystans 100 metrów pokonała w czasie 12,27 sekundy, a to znaczy, że poprawiła dotychczasowy rekord Polski na tym dystansie o 0,06 sekundy.

To największy jak dotąd sukces zawodniczki i jej trenera.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.