Nagłówek Dziennika Polickiego

Młoda zawodniczka Uczniowskiego Klubu Lekkoatletycznego nagrodzona przez burmistrza Polic

Burmistrz Polic Władysław Diakun pod koniec czerwca zorganizował spotkanie z lekkoatletką Heleną Goliszewską, jej mamą oraz trenerem Ryszardem Kamińskim.

Helena Goliszewska

na zdjęciu: Helena Goliszewska odbiera upominek od Burmistrza Polic Władysława Diakuna

W trakcie spotkania zarówno sama zawodniczka, jak i jej trener opowiadali o osiągnięciach na arenie krajowej, powrocie do treningów po ciężkiej kontuzji oraz szkoleniu.

Zawodniczka Uczniowskiego Klubu Lekkoatletycznego Ósemka w Policach może pochwalić się złotym medalem wywalczonym na dystansie 60 metrów w kategorii 13-latek podczas Ogólnopolskiego Finału Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi. Helena Goliszewska może pochwalić się rekordem życiowym na dystansie 60 metrów wynoszącym 7,96 sekundy, co jest jednocześnie najlepszym wynikiem w kategorii U14 w tym roku.

Goliszewska może pochwalić się również najlepszymi wynikami w kraju na dystansie 100 metrów, 200 metrów oraz skoku w dal w swojej kategorii wiekowej.

Burmistrz Polic Władysław Diakun wręczył zaproszonym gościom nagrody oraz złożył podziękowania na ręce mamy Heleny Goliszewskiej, oraz trenera Ryszarda Kamińskiego za dotychczasowy wkład w rozwój sportowy młodej policzanki.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.