Nagłówek Dziennika Polickiego

Kolejne sukcesy lekkoatletów UKL "Ósemka" Police

Złoty medal i dwanaście rekordów życiowych – to dorobek lekkoatletów Uczniowskiego Klubu Sportowego „Ósemka” w Policach podczas 5. Halowych Mistrzostw Czwartków Lekkoatletycznych i Zawodów Halowych LDK w Spale.

Kolejne sukcesy lekkoatletów UKL Ósemka Police

na zdjęciu: zawodniczki UKL Ósemka Police podczas Halowych Mistrzostw w Spale

Złoty medal wywalczyła Helena Goliszewska, która w swoim ostatnim, szóstym skoku w dal ze strefy uzyskała wynik 4,94 metra.

Swoje rekordy życiowe poprawiły: Julia Kubała w biegu przez płotki na dystansie 60 metrów, Liliana Adamus, Sara Pawlińska i Weronika Piórkowska w biegu na 60 metrów, Kornelia Winiarczyk, Julia Żbikowska i Lena Przytarska w biegu na dystansie 300 metrów oraz Zofia Smolik i Mia Lewandowska w biegu na dystansie 600 metrów.

Impreza odbyła się w poniedziałek, 5 grudnia w Spale.

Autor: Gracjan Broda, Foto: UKL Ósemka Police

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.