Nagłówek Dziennika Polickiego

Helena Goliszewska po raz kolejny poprawiła rekord Polski na 100 metrów w kategorii U14

Zaledwie dwa dni temu informowaliśmy o kolejnym rekordzie Heleny Goliszewskiej zawodniczki Uczniowskiego Klubu Lekkoatletycznego „Ósemka”, a już mamy kolejne doskonałe informacje.

Helena Goliszewska poprawiła rekord Polski 14-latek na dystansie 100 metrów

na zdjęciu: Helena Goliszewska

Wczoraj na stadionie lekkoatletycznym przy ulicy Litewskiej w Szczecinie odbyły się ostatnie zawody lekkoatletyczne – Jesienne Mistrzostwa Województwa LDK.

Helena Goliszewska nie zwalnia tempa! Pobiła kolejny rekord Polski U14

Helena Goliszewska z Uczniowskiego Klubu Lekkoatletycznego „Ósemka” w Policach wciąż nie zwalnia tempa.

Helena Goliszewska poprawiła rekord Polski 14-latek na dystansie 200 metrów

na zdjęciu: Helena Goliszewska wraz z trenerem Ryszardem Kamińskim

Nie tak dawno informowaliśmy o pobiciu rekordu Polski U14 w biegu na 100 podczas 10. Memoriału Ryszarda Ksieniewicza w Słupsku.

Helena Goliszewska poprawiła rekord Polski U14 na dystansie 100 metrów

Helena Goliszewska, zawodniczka Uczniowskiego Klubu Lekkoatletycznego „Ósemka” w Policach poprawiła rekord Polski U14 w biegu na 100 metrów.

Helena Goliszewska poprawiła rekord Polski 14-latek na dystansie 100 metrów

na zdjęciu: Helena Goliszewska podczas wizyty w Urzędzie Miejskim w Policach

Podopieczna Ryszarda Kamińskiego pokazała się z doskonałej strony podczas 10. Memoriału Ryszarda Ksieniewicza w Słupsku.

Helena Goliszewska poprawiła swoje rekordy życiowe w Złocieńcu

Policzanka Helena Goliszewska podczas wzięła udział we „Wrześniowym weekendzie na polskich stadionach”.

Helena Goliszewska

na zdjęciu: Helena Goliszewska

W sobotę, 2 września na stadionie im. Andrzeja Korola w Złocieńcu w biegu na 200 metrów wynikiem 25,79 sekundy poprawiła rekord województwa zachodniopomorskiego U14, rekord klubu oraz rekord życiowy aż o 0,35 sekundy.

Młoda zawodniczka Uczniowskiego Klubu Lekkoatletycznego nagrodzona przez burmistrza Polic

Burmistrz Polic Władysław Diakun pod koniec czerwca zorganizował spotkanie z lekkoatletką Heleną Goliszewską, jej mamą oraz trenerem Ryszardem Kamińskim.

Helena Goliszewska

na zdjęciu: Helena Goliszewska odbiera upominek od Burmistrza Polic Władysława Diakuna

W trakcie spotkania zarówno sama zawodniczka, jak i jej trener opowiadali o osiągnięciach na arenie krajowej, powrocie do treningów po ciężkiej kontuzji oraz szkoleniu.

Kolejne sukcesy lekkoatletów UKL "Ósemka" Police

Złoty medal i dwanaście rekordów życiowych – to dorobek lekkoatletów Uczniowskiego Klubu Sportowego „Ósemka” w Policach podczas 5. Halowych Mistrzostw Czwartków Lekkoatletycznych i Zawodów Halowych LDK w Spale.

Kolejne sukcesy lekkoatletów UKL Ósemka Police

na zdjęciu: zawodniczki UKL Ósemka Police podczas Halowych Mistrzostw w Spale

Złoty medal wywalczyła Helena Goliszewska, która w swoim ostatnim, szóstym skoku w dal ze strefy uzyskała wynik 4,94 metra.

Jolanta Majka opowiedziała o przygotowaniach do Mistrzostw Świata w Belgradzie

We wtorek w Urzędzie Miejskim w Policach odbyło się spotkanie z Jolantą Majką oraz jej trenerem Tomaszem Kaźmierczakiem zainicjowane przez burmistrza Polic Władysława Diakuna.

Dekoracja medalowa

na zdjęciu: Jolanta Majka, Władysław Diakun, Tomasz Kaźmierczak

Spotkanie było doskonałą okazją, aby porozmawiać z przygotowującą się do Mistrzostw Świata parawioślarką, której celem jest uzyskanie kwalifikacji od Igrzysk Paraolimpijskich w Paryżu.

Marcin Lewandowski ogłosił zakończenie sportowej kariery

Kilkukrotny mistrz Europy w biegach Marcin Lewandowski kończy wyczynową karierę sportową. Jak tłumaczy, powodem jego decyzji jest wypadek, jakiemu uległa jego córka.

Dzień dziecka

– Po nieszczęśliwym wypadku mojej córki podczas zajęć gimnastyki artystycznej zdecydowałem, iz pozostanę w domu dopóki Midia nie odzyska pełnej sprawności. W związku z tym, iż nie miałem możliwości wyjeżdżać na zagraniczne zgrupowania, nie byłem w stanie się należycie przygotować, aby mieć możliwość obrony brązowego medalu Mistrzostw Świata oraz srebra Mistrzostw Europy a miejsca poza podium mnie nie interesują – napisał Marcin Lewandowski na Facebooku.

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.