Menu
reklama:
reklama:
reklama:

Bieg sztafetowy 4x100 metrów z choinką w ręku [zdjęcia]

  • Gracjan Broda

Jedną z atrakcji podczas Biegów Mikołajkowych odbywających się w Policach jest bieg sztafetowy 4x100 metrów, w którym rolę pałeczki pełni... choinka bożonarodzeniowa.

Wydawać by się mogło, że taki asortyment w ręku będzie znaczącą przeszkodą. Nic bardziej mylnego, bowiem wielu zawodnikom to absolutnie nie przeszkadzało. Co więcej, można było odnieść wrażenie, że z bożonarodzeniowym drzewkiem biegło im się jeszcze szybciej.

Czytaj więcej: Bieg sztafetowy 4x100 metrów z choinką w ręku [zdjęcia]

Serdecznie zapraszamy na VI Bieg Mikołajkowy w Policach

  • Gracjan Broda

W niedzielę, 2 grudnia już po raz szósty w Policach odbędzie się Bieg Mikołajkowy organizowany przez Stowarzyszenie Biegam Bo Lubię Police. Bieg Mikołajkowy to nie tylko sportowe zmagania.

– W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 8 odbędzie się prawdziwa wigilijna uczta, gdzie uczestnicy, zgodnie z mikołajkową tradycją z Polic, cieszyć będą swoje podniebienia domowymi pierogami oraz rozgrzewającym, aromatycznym barszczem – zapowiada Zbigniew Pokrzywiński, organizator imprezy.

Czytaj więcej: Serdecznie zapraszamy na VI Bieg Mikołajkowy w Policach

Narodowy Bieg Stulecia – Bieg Niepodległości w Stolcu [zdjęcia]

  • Gracjan Broda

W sobotę, 10 listopada w Stolcu (gmina Dobra – przyp. Red.) odbył się Narodowy Bieg Stulecia – Bieg Niepodległości na dystansie 5 kilometrów. Udział w nim wzięło 257 zawodniczek i zawodników.

– Pragnęliśmy uczcić pamięć 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości na sportowo, poprzez bieg – powiedział Zbigniew Pokrzywiński, organizator biegu ze Stowarzyszenia Biegam Bo Lubię. – Dla wszystkich zawodników przygotowaliśmy pamiątkowe medale, okolicznościowe koszulki oraz biało-czerwone flagi – dodał.

Czytaj więcej: Narodowy Bieg Stulecia – Bieg Niepodległości w Stolcu [zdjęcia]

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją