Menu

Dobra Piątka już w sobotę! Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji

  • Gracjan Broda

Już w najbliższą sobotę na terenie kompleksu sportowego w Dobrej odbędzie się impreza biegowa „Dobra Piątka”, której organizatorem jest Stowarzyszenie BiegamBoLubię Police oraz Gmina Dobra.

Kulminacyjnym punktem wydarzenia będzie bieg główny na dystansie 5 km. Imprezie towarzyszyć będą m.in. biegi dla najmłodszych, bieg w klapkach czy rywalizacji w Nordic Walking.

Czytaj więcej: Dobra Piątka już w sobotę! Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji

Marcin Lewandowski obronił tytuł Halowego Mistrza Europy na dystansie 1500 metrów

  • Gracjan Broda

Marcin Lewandowski zwyciężył w finale biegu na 1 500 metrów z czasem 3.42,85 podczas Halowych Mistrzostw Europy w lekkoatletyce rozgrywanych w Glasgow. Lewandowski tym samym obronił tytuł wywalczony przed dwoma laty.

W niedzielnym finale najgroźniejszym rywalem policzanina był 18-letni Jakob Ingebrigtsen, który został Halowym Mistrzem Europy w biegu na 3 000 metrów.

Czytaj więcej: Marcin Lewandowski obronił tytuł Halowego Mistrza Europy na dystansie 1500 metrów

Pech w Birmingham i Mistrzostwo Polski na nietypowym dystansie w Toruniu

  • Gracjan Broda

Marcin Lewandowski został Halowym Mistrzem Polski na dystansie 3 000 metrów, uzyskując czas 8:16.00. Lewandowski udowodnił tym samym, że jest zawodnikiem wszechstronnym.

Lewandowski przyzwyczaił nas do sukcesów na dystansie 800 metrów i 1500 metrów. Teraz dołożył tytuł Halowego Mistrza Polski na dystansie 3 000 metrów podczas Halowych Mistrzostw Polski w Toruniu.

Czytaj więcej: Pech w Birmingham i Mistrzostwo Polski na nietypowym dystansie w Toruniu

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją