Menu

Pech w Birmingham i Mistrzostwo Polski na nietypowym dystansie w Toruniu

  • Gracjan Broda

Marcin Lewandowski został Halowym Mistrzem Polski na dystansie 3 000 metrów, uzyskując czas 8:16.00. Lewandowski udowodnił tym samym, że jest zawodnikiem wszechstronnym.

Lewandowski przyzwyczaił nas do sukcesów na dystansie 800 metrów i 1500 metrów. Teraz dołożył tytuł Halowego Mistrza Polski na dystansie 3 000 metrów podczas Halowych Mistrzostw Polski w Toruniu.

Czytaj więcej: Pech w Birmingham i Mistrzostwo Polski na nietypowym dystansie w Toruniu

Bieg sztafetowy 4x100 metrów z choinką w ręku [zdjęcia]

  • Gracjan Broda

Jedną z atrakcji podczas Biegów Mikołajkowych odbywających się w Policach jest bieg sztafetowy 4x100 metrów, w którym rolę pałeczki pełni... choinka bożonarodzeniowa.

Wydawać by się mogło, że taki asortyment w ręku będzie znaczącą przeszkodą. Nic bardziej mylnego, bowiem wielu zawodnikom to absolutnie nie przeszkadzało. Co więcej, można było odnieść wrażenie, że z bożonarodzeniowym drzewkiem biegło im się jeszcze szybciej.

Czytaj więcej: Bieg sztafetowy 4x100 metrów z choinką w ręku [zdjęcia]

Serdecznie zapraszamy na VI Bieg Mikołajkowy w Policach

  • Gracjan Broda

W niedzielę, 2 grudnia już po raz szósty w Policach odbędzie się Bieg Mikołajkowy organizowany przez Stowarzyszenie Biegam Bo Lubię Police. Bieg Mikołajkowy to nie tylko sportowe zmagania.

– W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 8 odbędzie się prawdziwa wigilijna uczta, gdzie uczestnicy, zgodnie z mikołajkową tradycją z Polic, cieszyć będą swoje podniebienia domowymi pierogami oraz rozgrzewającym, aromatycznym barszczem – zapowiada Zbigniew Pokrzywiński, organizator imprezy.

Czytaj więcej: Serdecznie zapraszamy na VI Bieg Mikołajkowy w Policach

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją