Menu
reklama:
reklama:

Gmina Dobra Biega [zdjęcia]

  • Gracjan Broda

W sobotni poranek mieszkańcy gminy Dobra wzięli udział w biegach przełajowych w ramach akcji „Gmina Dobra Biega”. Zawodnicy mieli do pokonania dystans 4 i 10 kilometrów prowadzących po leśnych terenach miejscowości.

Gościem specjalnym tegorocznej edycji biegów był Jacek Kołpaczyński, Mistrz Polski w sportach motorowodnych, który poprowadził wspólną rozgrzewkę.

Czytaj więcej: Gmina Dobra Biega [zdjęcia]

Kotarski, Pokrzywiński, Niemiro i Pawliński startują w Zamojskiej Setce na 100-lecie Niepodległości Polski

  • Gracjan Broda

Czworo pracowników Grupy Azoty Police bierze udział w XXXI Czteroetapowym Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny „Zamojska Setka na 100-lecie Niepodległości Polski”. To Wiesław Kotarski, Krzysztof Pokrzywiński, Dominika Niemiro oraz Piotr Pawliński.

I etap biegu odbył się w środę, 29 sierpnia na 35-kilometrowej trasie z Zamościa o Zwierzyńca. Na trzecim miejscu wśród kobiet znalazła się Dominika Niemiro. W klasyfikacji drużynowej policzanie zajmują 2. miejsce.

Czytaj więcej: Kotarski, Pokrzywiński, Niemiro i Pawliński startują w Zamojskiej Setce na 100-lecie Niepodległości Polski

Ekstremalny Dzikobieg zakończył trzydniowy Festiwal Biegowy Dziki Weekend 2018 [wideo], [dużo zdjęć]

  • Gracjan Broda

Podsumowaniem trzydniowego Festiwalu Biegowego „Dziki Weekend 2018” był Ekstremalny Dzikobieg na dystansie 7,5 kilometra. Niekwestionowanym zwycięzcom biegu został Artur Pelo, który pokonał pełną przeszkód trasę w czasie 45:28.

Wśród kobiet zwyciężyła Małgorzata Zaborowska, uzyskując czas 57:05.

Czytaj więcej: Ekstremalny Dzikobieg zakończył trzydniowy Festiwal Biegowy Dziki Weekend 2018 [wideo], [dużo zdjęć]

Kolejny dzień zmagań podczas biegu szlakiem dzika [dużo zdjęć]

  • Gracjan Broda

W sobotę, podczas drugiego dnia Festiwalu Biegowego „Dziki Weekend 2018”, odbył się „Bieg Szlakiem Dzika” na dystansie 10 kilometrów.

Najlepszym zawodnikiem biegu głównego okazał się triumfator Nocnego Biegu Szlakiem Dzika - Artur Pelo, który 10-kilometrową trasę pokonał w czasie 34:38. Drugie miejsce zajął zawodnik Stowarzyszenia Klubu Biegowego Dzik - Rafał Wójcik, uzyskując czas 35:44. Na najniższym stopniu podium stanął Kamil Bieniek, który pokonał trasę w czasie 36:13.

Czytaj więcej: Kolejny dzień zmagań podczas biegu szlakiem dzika [dużo zdjęć]

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją