reklama
reklama
  • #WOŚP
  • Opublikowano:

28. Finał WOŚP: Wyjeździł, wybiegał i wypływał ponad 5 500 złotych dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

5 625 złotych zebrał Artur Echaust na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas dzisiejszej akcji, w której trakcie najpierw przejechał na rowerze z Brzózek do Trzebieży, a następnie pobiegł z trzebieskiej plaży do Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

– Podobnie jak przed rokiem, również teraz postanowiłem włączyć się w działania na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – powiedział Artur Echaust.

Podczas krótkiego postoju w Trzebieży, w asyście morsów ze Szczecińsko-Polickiego Klubu Morsów pływał kajakiem po Zalewie Szczecińskim w towarzystwie dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach, a prywatnie ojca – Waldemara Echausta.

– Był pomysł, żeby do kajaka wsiąść z Olkiem Dobą, ale ponieważ Olek miał już ten termin zarezerwowany, to postanowiliśmy zrobić to razem z Waldemarem – tłumaczy Artur Echaust.

Ponadto na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach zlicytowany za kwotę 1 000 złotych został na weekendowy pobyt w Hotelu Hamilton Wellness & Spa w Świnoujściu przekazany przez Grzegorza Dobosza na ręce Artura Echausta.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda