reklama
  • #WOŚP
  • Opublikowano:

28. Finał WOŚP: 12 godzinny Finał WOŚP w Przecławiu

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu zagra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Przez całą niedzielę czekać będzie moc atrakcji.

Tegoroczny cel to zbiórka środków „Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”.

– Zbierać będziemy środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji – informuje Jerzy Owsiak. – Będziemy się skupiać przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia – dodał Owsiak.

W tym roku w Przecławiu Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grać będzie przez 12 godzin. Od godziny 9.00 na najmłodszych czekać będzie maraton bajek. Od godziny 9.00 czynne będzie również WOŚPowe lodowisko. Następnie w sali koncertowej przez cały dzień odbywać się będą występy artystyczne.

W holu Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu odbywać będzie się wielki kiermasz książki przeczytanej.

Równie ciekawie będzie w części sportowo-rekreacyjnej. Organizatorzy zaplanowali różnego rodzaju warsztaty i zajęcia m.in. jogi, stepu czy zumby.

O godzinie 12.00 wystartuje I Marszobieg „SIEMA ZDROWIE”.

Kiedy: 11 stycznia, godzina: od 9.00 do 21.00

Gdzie: Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu

Bilety: - wstęp wolny -

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda