reklama
reklama

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 1 438 914 | Zgonów: 33 407 | Wyzdrowiało: 1 187 719


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 73 559 | Zgonów: 1 313

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 4 241 | Zgonów: 41

Data aktualizacji: 18 stycznia 2021 roku, godzina: 10.46 | Kliknij i przeczytaj najnowsze dane


ogłoszenie społeczne:

28. Finał WOŚP: Sztab w Jasienicy zebrał ponad 116 tysięcy złotych

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jasienicy podliczył już zebrane środki, które trafią na konto 28. Finału WOŚP.

W tym roku udało się uzbierać około 116 tysięcy złotych w walucie polskiej oraz około 1 800 złotych w walucie obcej.

28. Finał WOŚP: Zagrali na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Ponad 120 zawodników wzięło udział w XIX Orkiestrowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Oldbojów, podczas którego zebrano niespełna 16 tysięcy złotych.

– Sportowe zmagania udało się zakończyć bez kontuzji, za to z puszką pełną pieniędzy – mówi Artur Zagórski, organizator turnieju.

28. Finał WOŚP: W Pilchowie zebrali prawie 13 tysięcy złotych

Blisko 13 tysięcy złotych zebrali wolontariusze sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pilchowie.

Pilchowianie zorganizowali finał WOŚP w miejscowej szkole filialnej. Dla uczestników przygotowali sporo atrakcji. Były licytacje, loteria fantowa oraz występy artystyczne.

28. Finał WOŚP: Rekordowy Finał w Przecławiu! Blisko 100 tysięcy złotych!

Blisko 100 tysięcy złotych zebrał sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Przecławiu. Za 8 000 złotych zlicytowane zostało złote serduszko w statuetce z logo WOŚP.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się gadżety przekazane na licytację przez Fundację Jurka Owsiaka. Koszulki z logiem WOŚP licytowane były w przedziale od 500 złotych nawet do 1 000 złotych. Za breloczki trzeba było zapłacić około 400 złotych. Serduszka wykonane przez rodziców z Przecławskiego Punktu Przedszkolnego osiągały kwoty od 1 000 złotych do 1 600 złotych.

28. Finał WOŚP: Ponad 60 tysięcy złotych podczas Finału WOŚP w Bezrzeczu

Ponad 60 tysięcy złotych udało się zebrać podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Dobra.

Mieszkańcy gminy Dobra chętnie brali udział zarówno w licytacjach, jak i przekazywaniu pieniędzy do puszek blisko 40 wolontariuszy, którzy uzbrojeni w wośpowe puszki i identyfikatory ruszyli w teren.

28. Finał WOŚP: Kanapki samorządowców schodziły niczym świeże bułeczki

Podobnie jak w latach ubiegłych policcy samorządowcy podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach przygotowali dla odwiedzających kanapki, chleb ze smalce, ogórki oraz domowe wypieki.

– Tak jak pan redaktor widzi, są kanapki z żółtym serem, są kanapki z jajkiem, a także z wędliną. A ponadto domowe wypieki i pyszne rogaliki – powiedział Władysław Diakun, burmistrz Polic.

28. Finał WOŚP: Wyjeździł, wybiegał i wypływał ponad 5 500 złotych dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

5 625 złotych zebrał Artur Echaust na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas dzisiejszej akcji, w której trakcie najpierw przejechał na rowerze z Brzózek do Trzebieży, a następnie pobiegł z trzebieskiej plaży do Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

– Podobnie jak przed rokiem, również teraz postanowiłem włączyć się w działania na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – powiedział Artur Echaust.

28. Finał WOŚP: W Jasienicy z samych licytacji zebrali około 15 tysięcy złotych

Znamy już pierwsze kwoty, jakie zasilą konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ze sztabu w Jasienicy. Z samych licytacji do WOŚP-owej puszki trafiło około 15 tysięcy złotych.

Za złote serduszko ufundowane przez Salon Jubilerski SZAFIR szczęśliwiec zapłacił 1 700 złotych. Pamiątkowa tablica ufundowana przez Zakład Kamieniarski Lastrico Jana Ziętka zlicytowana została za 450 złotych.