reklama

reklama
reklama

Poznaliśmy kolejne gwiazdy Dni Polic, Dni Chemika

Dokładnie za tydzień, w dniach 3 i 4 czerwca na polanie za Szkołą Podstawową nr 8 w Policach odbędą się Dni Polic, Dni Chemika.

Dni Polic, Dni Chemika

W piątek, 3 czerwca na scenie Dni Polic wystąpi Anna Dąbrowska, Nocny Kochanek i Bitamina (Vito Bambino). Dzień później, w sobotę 4 czerwca podczas Dni Chemika na scenie królować będą Margaret, Damian Ukeje oraz Komodo.

Ania Dąbrowska, Nocny Kochanek i Vito Bambino gwiazdy Dni Polic, Dni Chemika 2022?

Tegoroczne Dni Polic oraz Dni Chemika mają zostać połączone w jedną imprezę, która planowana jest w dniach 3-4 czerwca. Podczas wtorkowej sesji Rady Miejskiej poznaliśmy gwiazdy, które mają wystąpić na polickiej scenie.

Ania Dąbrowska i Nocny Kochanek

Na scenie Dni Polic wystąpić mają: Vito Bambino, Ania Dąbrowska oraz Nocny Kochanek.

W tym roku Dnia Chemika nie będzie

Tegoroczna edycja Dnia Chemika nie odbędzie się - poinformowała Grupa Azoty. Decyzję tę podjęto z uwagi na sytuację epidemiologiczną w Polsce i na świecie oraz wprowadzone w związku z tym obostrzenia mające zapobiegać rozprzestrzenianiu się koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19.

W ostatnich latach organizowany przez Grupę Azoty Police Dzień Chemika odbywał się pod koniec maja w Trzebieży.

Wiemy co z tegoroczną edycją Dni Polic 2020

Dni Polic to największa impreza plenerowa, jaka rokrocznie odbywa się w gminie Police. W tym roku niestety Dni Polic się nie odbędą.

– Mogę potwierdzić, że w tym roku Dni Polic nie będzie – mówi Anna Ryl, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

Dni Polic 2019: Legenda muzyki eurodance lat 90' wystąpiła w Policach

Ostatnią gwiazdą tegorocznych Dni Polic był jeden z najpopularniejszych zespołów muzyki eurodance lat 90’ – Fun Factory.

Zespół został założony w 1992 roku i tworzyli go Toni Cottura, Balca Tözün, Stephan Browarczyk i Anthony Freeman. Do największych hitów Fun Factory zaliczyć można m.in.: „I Wanna B With U”, „Do Wah Diddy”, „Celebration”, „Close To You” czy „Don’t Go Away”.

Dni Polic 2019: Andrzej Piaseczny wystąpił w Policach

Andrzej Piaseczny to artysta, którego specjalnie przedstawiać nie trzeba. Popularny „Piasek” był jedną z gwiazd drugiego dnia Dni Polic.

W latach 1992–1997 był wokalistą zespołu Mafia, z którym wydał trzy albumy studyjne. Od roku 1998 rozpoczął karierę solową. Wydał aż jedenaście albumów, z których dwa nagrał ze Stanisławem Sojką i Sewerynem Krajewskim.

Dni Polic 2019: Siedmiu wokalistów na jednej scenie? Tak, to zespół GooseBumps

Siedmiu wokalistów i siedem całkowicie różnych głosów. Muzyka, którą tworzą to przekrój muzyki elektronicznej, popu i R&B. Mowa o zespole GooseBumps, który wystąpił drugiego dnia tegorocznych Dni Polic.

Na rynku muzycznym zadebiutowali w październiku 2015 roku przedstawiając własną wersję utworu Sama Smitha „Writings On The Wall".