reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Dwa razy jednej nocy przekroczył prędkość! Mieszkaniec Polic uzbierał 16 punktów karnych

Jak poinformowała Komenda Miejska w Szczecinie – 33-letni mieszkaniec Polic został ukarany mandatem w kwocie 1 400 złotych. Dodatkowo otrzymał 16 punktów karnych.

radiowóz policyjny

na zdjęciu: radiowóz policyjny

W ubiegłym tygodniu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej w Szczecinie dwa razy zatrzymali do kontroli drogowej 33-letniego mężczyznę z powodu przekroczenia dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym.

Po raz pierwszy mieszkaniec Polic został zatrzymany przy ul. Zwierzynieckiej chwilę przed godziną 23:00. Przekroczył prędkość o 22 km/h i otrzymał 400 złotych mandatu.

Kilka godzin później, około godziny 4:30 przy ul. Struga ten sam kierujący samochodem marki Volkswagen Passat, przekroczył prędkość o 43 km/h. Tym razem został ukarany mandatem w kwocie 1 000 złotych. Mundurowi dopisali do jego konta 16 punktów karnych.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.