reklama
nekrolog
reklama
  1. Dziennik Policki:
  2. Kronika Policyjna
  3. 36-latek zatrzymany bez uprawnień do prowadzenia pojazdu! Miał ponad 2 promile alkoholu!

36-latek zatrzymany bez uprawnień do prowadzenia pojazdu! Miał ponad 2 promile alkoholu!

Funkcjonariusze z Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Policach zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który jadąc motocyklem, nie zatrzymał się do policyjnej kontroli.

– Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy, nie posiadał uprawnień do kierowania jednośladem, a ponadto pojazd nie jest ani zarejestrowany, ani nie posiada ubezpieczenia – mówi Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Do zdarzenia doszło po godzinie 20, w ubiegły piątek. Policjanci, prowadząc działania w ramach akcji „Trzeźwość”, próbowali na ul. Piastów w Policach zatrzymać do kontroli kierującego motocyklem.

– Mężczyzna zjechał na lewy pas jezdni i zaczął przyspieszać. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli za nim w pościg – informuje Leśnicka.

36-latka policjanci zatrzymali w Dębostrowie. Okazało się, że mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu. Kilkanaście dni wcześniej mężczyzna był już zatrzymany przez funkcjonariuszy również za jazdę motocyklem po spożyciu alkoholu.

– Usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz niezatrzymania się do kontroli drogowej – mówi Katarzyna Leśnicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także