reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Policjanci przeprowadzili akcję „Trzeźwy poranek”. Nie obyło się bez zatrzymania!

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Policach przeprowadzili działania pod nazwą „Trzeźwy poranek”.

radiowóz policyjny

na zdjęciu: radiowóz policyjny

– W trakcie akcji policjanci zbadali trzeźwość ponad 800 kierujących. Dokonano zatrzymania jednego nietrzeźwego kierującego. – mówi Anna Kaźmierczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Kontrolowany mężczyzna miał niespełna 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 43-letniemu mieszkańcowi Szczecina.

Za popełnione wykroczenie odpowie przed sądem. Oprócz wysokiej grzywny grozi mu zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych od 6 miesięcy do 3 lat.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.