reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Trzydniowa akcja policji na terenie powiatu polickiego zakończona sukcesem

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Policach oraz Komisariatu w Mierzynie prowadzili działania o kryptonimie „poszukiwany”, które pozwoliły na zatrzymanie 12 osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.

radiowóz policyjny

na zdjęciu: radiowóz policyjny

– Działania prowadzone były przez okres 3 dni. W ich trakcie policjanci zatrzymali 12 osób poszukiwanych – 11 mężczyzn i 1 kobietę. 9 osób zostało doprowadzonych do Zakładu Karnego i Aresztu Śledczego, celem odbycia kary pozbawienia wolności, natomiast pozostałe trzy mogły wykupić swoją wolność, regulując zaległe grzywny. – mówi Anna Kaźmierczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Wśród zatrzymanych znalazły się osoby poszukiwane za kradzieże, uszkodzenie ciała czy jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości.

– Funkcjonariusze zatrzymali również 28-latka, który ma do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności. W trakcie zatrzymania mężczyzny, policjanci ujawnili przy nim narkotyki. – informuje Kaźmierczak.

Mężczyzna dodatkowo odpowie za posiadanie narkotyków.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda / Archiwum

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.