reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Sprawca ostrzelania pojazdów komunikacji miejskiej ponownie zatrzymany

Policjanci zatrzymali nastolatka, który strzelał do pojazdów komunikacji miejskiej, a następnie uciekł z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Trzebieży.

Radiowóz Policyjny

na zdjęciu: Radiowóz Policyjny

Dwoje pozostałych sprawców w dalszym ciągu pozostaje na wolności.

Na początku stycznia troje nastolatków ostrzelało z wiatrówki autobusy i tramwaje komunikacji miejskiej w Szczecinie. Do czasu rozprawy nastolatkowie mieli przebywać w trzebieskim ośrodku wychowawczym.

Policjanci, którzy ich wówczas zatrzymali, zabezpieczyli karabin pneumatyczny oraz środki odurzające.

Nie zabawili jednak tam długo, bowiem jeszcze tego samego dnia uciekli.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.