reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Zatrzymany w kwietniu ubiegłego roku mężczyzna stanie przed Sądem

Prokurator Rejonowy Szczecin-Zachód w Szczecinie skierował do Sądu akt oskarżenia wobec mężczyzny podejrzanego o posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowej w postaci amfetaminy.

Komenda Powiatowa Policji w Policach

na zdjęciu: Komenda Powiatowa Policji w Policach

– W dniu 21 kwietnia ubiegłego roku funkcjonariusze Policji podczas przeszukania mieszkania należącego po podejrzanego usytuowanego w Policach ujawnili znaczną ilość substancji psychotropowej w postaci amfetaminy oraz środki odurzające w postaci marihuany – informuje Prokuratura Okręgowa w Szczecinie.

Podejrzany mężczyzna został zatrzymany, a następnie prokurator zastosował wobec niego środki zapobiegawcze w postaci dozoru Policji, zakazu opuszczenia kraju oraz zabezpieczenie majątkowe.

Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.